loading...

مرکز لیزر مو های زائد هانا

مرکز لیزر مو های زائد بدن صورت دست و پا در شرق تهران تهرانپارس

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

تاج بازدید : 441 دوشنبه 17 آبان 1400 : 19:28 نظرات (0)

در انتخاب بهترین مرکز لیزر مو در اصفهان باید به چند نکته توجه کنید تا درمان اثربخش باشد.این مطلب در یافتن بهترین مرکز لیزر مو در اصفهان مفید خواهد بود.

لیزر موی بدن در اصفهان

یکی از درمان های فوق العاده کم خطر و تضمینی جهت از بین بردن فولیکول های مو، درمان لیزر مو می باشد. این درمان زیبایی که محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است، راهکاری دائم برای خلاصی از شر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد در اصفهان

ضمن اینکه دیگر نیازی به استفاده از تیغ، موچین و وکس و یا پرداختن هزینه های سرسام آور سالن های اپیلاسیون نخواهید بود.

در این مطلب قصد داریم به نکات مهمی در رابطه با انتخاب بهترین کلینیک لیزر مو در اصفهان بپردازیم تا از تجربه تلخ از دست دادن پول و زمان خود و از همه مهمتر سلامتی در امان باشید.

معرفی درمان لیزر مو 

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد از جمله رایج ترین درمان های زیبایی می باشد که امروزه عمده متقاضیان آن را بانوان تشکیل می دهند.

با وجود اینکه در حالت عادی، طول درمان لیزر بین 6 تا 10 است.

اما گاهی افراد علیرغم شرکت در جلسات متعدد، همچنان شاهد رشد مو های بدن خویش هستند.

این مورد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که مناسب نبودن دستگاه مورد استفاده و یا مراجعه به کلینیک نامعتبر از جمله آنهاست.

لذا در ادامه می خواهیم مهمترین فاکتور ها برای شناسایی یک مرکز لیزر خوب را برای شما ذکر نماییم.

مرکز لیزر خوب

نکاتی برای انتخاب بهترین محل لیزر در اصفهان

کلینیک ویانا برترین کلینیک لیزر مو در استان اصفهان

این نکات شامل موارد زیر می باشند:

مرکز لیزر مدنظر شما حتما باید زیر نظر پزشکی با سابقه خوب اداره گردیده و از نظر قانونی مجوز فعالیت را کسب کرده باشد.

در اولین جلسه ملاقات با پزشک، پس از معاینات اولیه است که مواردی چون تعداد جلسات درمانی و فناوری سازگار با پوست و ضخامت موی شما، تعیین خواهد شد.

دیگر ویژگی یک مرکز لیزر خوب رعایت کامل اصول بهداشتی توسط پرسنل می باشد، پس دقت داشته باشید که حتما از لوازم بهداشتی نو و سالم استفاده شود.

با وجود اینکه پیدا کردن کلینیک و یا سالن ارائه دهنده خدمات لیزر بسیار آسان است، اما انتخاب مرکز خدمات زیبایی که تکنسین های آن کاربلد بوده و مجوز های لازم را برای کار با انواع دستگاه لیزر دریافت کرده باشند، کمی مشکل خواهد بود.

ناشی بودن تکنسین در کار با دستگاه لیزر الکسندرایت در اصفهان می تواند عوارض جانبی شدیدی همچون سوختگی، تغییر رنگ پوست و باقی ماندن آثار زخم بر روی پوست را به دنبال داشته باشد.

پس حتما اطمینان حاصل کنید که مرکز انتخابی شما از اعتبار کافی در این زمینه برخوردار باشد.

ناشی بودن تکنسین در کار بالیزر

به روز بودن تجهیزات مورد استفاده در کلینیک لیزر مورد بسیار مهمی است. امروزه می توان گفت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد از نظر تاثیرگذاری و ایمنی باید مجهز به یکی از فناوری‌های الکساندرایت، دایود یا ان دی یاگ باشد.

در بین این سه فناوری، دستگاه الکساندرایت در دو نوع دکا و کندلا عرضه می شود که نوع کندلای آن، از جمله محبوب ترین و سریع ترین نوع لیزر در ایران به شمار می رود.

میزان اثر بخشی لیزر درمانی

لیزر موهای پا در اصفهان

با وجود اینکه شما می توانید از مخصص لیزر بخواهید که لیزر مـوهای زائد را بر روی تمام قسمت های بدن استفاده کند، اما جالب است این نکته را هم بدانید که درصد موفقیت آمیز بودن آن بر روی نقاطی نظیر بیکینی، لب، چانه و زیر بغل بیشتر از دیگر قسمت های بدن می باشد.

میزان اثر بخشی لیزر درمانی

ضمن اینکه اثر بخشی لیزر در قسمت هایی از بدن مانند بازو ها، که موها فرم کرکی دارند، کمتر بوده و حتی می تواند ضخیم تر شدن مو را در این بخش ها به دنبال داشته باشد.

شما با لیزر موهای زائد بدنتان تنها قادر به از بین بردن حداکثر 90 درصد موهای بدن خود خواهید شد.

از بین بردن90 درصدی موی بدن با لیزر

البته این نکته را هم نباید فراموش کنید که میزان ماندگاری این درمان زیبایی، با توجه به جنس مو، رنگ پوست و نوع دستگاه لیزر، مورد استفاده برای هر فردی متفاوت خواهد بود. 

لیزر موهای زائد و چند نکته مهم درباره آن

تاج بازدید : 140 دوشنبه 10 آبان 1400 : 16:47 نظرات (0)

لیزر موهای زائد با توجه به تراکم مو و ضخامت آن با دستگاه های مختلفی انجام می شود تعداد جلسات لیزر موهای زائد نیز به ناحیه مورد نظر و تراکم مو بستگی دارد.

برای مشاهده برترین مرکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس  کلیک کنید : 

لیزر مو در تهرانپارس

یکی از کارآمدترین روش ها برای کم کردن و یا حتی از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر است. این کار در کلینیک های تخصصی پوست و مو توسط متخصصان در این رشته با دستگاه های مدرن صورت می گیرد. در لیزر موهای زائد دانستن چند نکته مهم به انجام بهتر این کار کمک بیشتری می شود.

مزایای لیزر موهای زائد ( دائمی بودن و سایر مزیت ها)

افرادی که از پرمویی رنج می برند و یا به صورت ژنتیک دارای موهای بیشتری در نواحی مختلف بدن خود هستند از روش های مختلفی برای از بین بردن و یا کم کردن این موها استفاده می نمایند. کندن موها با روش های مختلف ممکن است که کمی از تراکم موها کم کند اما با رشد مجدد این موها در این نواحی و با انجام دوباره مراحل امکان ایجاد ناراحتی ها برای افراد بسیار زیاد است. اما لیزر موهای زائد بیشتر به صورت دائمی بوده و تنها در کمتر از 30 درصد موها امکان رشد مجدد را بر روی نواحی لیزر شده دارند. در بعضی از افراد هم این مقدار بسیار کمتر است و بعد از لیزر موها دیگر رشد نمی کنند. چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد بر روی بعضی از افراد به خوبی جواب داده و تا سال ها امکان رشد مجدد موها را در این افراد از بین می برد. اما بعضی از افراد با دارا بودن ویژگی های خاص امکان لیزر را به صورت دائم ندارند.

لیزر مو در تهرانپارس

انواع دستگاه های لیزر مو و مقایسه آنها

بسته به ویژگی های فردی هر فرد مراجعه کننده به کلینیک های زیبایی از دستگاه های مختلفی با توان های متفاوت برای اثر بخشی بیشتر بر روی موهای زائد استفاده می شود. به نام ترین دستگاه لیزر در ایران دستگاه الکساندرایت است. این نوع با نفوذ بر روی لایه میانی پوست باعث غیر فعال شدن فولیکول های مو در این ناحیه می شود. دستگاه ان دی یاگ نیز از دستگاه های موثر در لیزر موهای زائد است. این نوع بر روی موهای روشن هیچ گونه تاثیری نداشته و امکان ایجاد سوختگی در پوست افراد دارای این نوع رنگ مو را افزایش می دهد. دستگاه دایود الکس آلما سوپرانو نیز بر روی تمام افراد با رنگ پوست های مختلف کارایی داشته و امکان استفاده از آن را بر روی بیشتر افراد می دهد. این نوع حتی موهای نازک و سفید را نیز به خوبی لیزر می نماید. دستگاه ایلایت نیز با دارا بودن تکنولوژی مدرن بر روی لایه عمیق تری از پوست نفوذ و با تاثیر بیشتر بروز ناراحتی و درد را در افراد کم می کند. دستگاه ای پی ال و لیزر روبی نیز از دیگر دستگاه های شناخته شده در ایران است که با عوارض بسیار کمی همراه هستند.

لیزر مو در تهرانپارس

عوارض لیزر موهای زائد

معمولا هیچ گونه عوارضی برای لیزر وجود ندارد. اما بسته به مهارت و تخصص کاربر دستگاه و تراکم موهای فرد و یا رعایت مراقبت های قبل و بعد از لیزر امکان ایجاد بعضی از عوارض در افراد وجود دارد. به عنوان مثال در بعضی از افراد با ایجاد حساسیت های پوستی، قرمزی و التهاب در ناحیه لیزر شده به وجود می آید که با درد و ناراحتی زیادی همراه است. استفاده از کمپرس یخ و یا کرم های کورتونی که متخصص برای فرد تجویز می نماید امکان بروز عوارض را کاهش می دهد.

تعداد جلسات لازم برای لیزر مو نیز بسته به ناحیه مورد نظر و تراکم مو در این ناحیه متفاوت است. معمولا در نواحی پر تراکم تعداد جلسات بیشتری لازم است. اما برای نواحی مانند صورت تعداد جلسات بیشتر و فواصل آن نیز در حدود 4 هفته است. در میان بیشتر افرادی که برای لیزر موهای زائد به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند این پرسش مطرح است که آیا لیزر درد دارد؟ برای پاسخ به این پرسش باید گفت که بسته به ناحیه لیزر امکان درد وجود دارد. اما احساس درد در تمام افراد یکسان نبوده و کمتر اتفاق می افتد که فردی برای کاهش درد خود از کرم های بی حس کننده استفاده نماید. زمان هر جلسه مراجعه لیزر موهای زائد نیز چیزی حدود 10 تا 15 دقیقه است.

لیزر مو در تهرانپارس

 اقدامات لازم قبل و بعد از لیزر

برای افرادی که اقدام به لیزر می نمایند متخصص چیزی حدود 6 هفته قبل چند توصیه می نماید.

-        4 تا 6 هفته قبل از لیزر نباید برنزه نمود. آفتاب گرفتن و یا سولاریوم نیز در این زمان خطراتی در پی دارد.

-        تا یک ماه قبل از لیزر نباید موها را با روش های مختلف از ریشه در آورده شوند.

-        یک روز قبل از لیزر موهای زائد باید موها با تیغ شیو شوند.

-        از کرم های لایه بردار نباید استفاده شود.

-        از مصرف داروهای کورتونی و یا آسپرین خودداری شود.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

-        بعد از لیزر نباید تا یک شبانه روز دوش گرفت و یا استخر رفت.

-        از کرم های تجویز شده توسط متخصص برای کاهش درد و یا عوارض لیزر می توان استفاده نمود.

-         از کرم ضد آفتاب باید به طور مستمر استفاده شود.

-        باید از لباس های پوشاننده قسمت های مختلف پوست در ناحیه لیزر شده را پوشش داد.

افراد نامناسب برای لیزر مو

بعضی از افراد نمی توانند از روش لیزر برای کم کردن تراکم موهای خود استفاده نمایند. از جمله این افراد می توان به این گروه ها اشاره نمود.

-        افرادی که موهای نازک و سفید دارند.

-        زنان باردار و شیرده

-        افراد با دارا بودن سابقه بیماری سرطان و یا ضربان ساز در بدن.

-        افراد مبتلا به واریس در ناحیه تحت درمان لیزر

-        افراد با مشکلات هورمونی

 

 

خصوصیات یک مرکز لیزر موی خوب

تاج بازدید : 248 دوشنبه 10 آبان 1400 : 16:36 نظرات (0)

اگر شما هم جزو افرادی هستید که اهمیت زیادی به زیبایی و بهداشت شخصی خود می دهید، مسلما با دردسر های پاکسازی موهای زائد به خوبی آشنا هستید.

در این رابطه شناختن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان به شما کمک می کند تا برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنید.

پس این مطلب را از دست ندهید، چرا که قصد داریم با ذکر نکاتی شما را در انتخاب یک مرکز لیزر خوب یاری کنیم.

خصوصیات یک مرکز لیزر موی خوب 

برای اینکه بتوانید که یک مرکز لیزر خوب برای رفع موهای زائد بدن تان پیدا کنید، لازم است به چند نکته توجه کنید. این نکات به شرح زیر می باشند:

 • داشتن یک متخصص لیزر کاملا با تجربه و حرفه ای

یکی از مهمترین عناصری که در رابطه با انتخاب مرکز لیزر موهای زائد باید مدنظر قرار گیرد، مهارت و تجربه متخصصی است که برای این درمان زیبایی به سراغش می روید؛

پس حتما از این موضوع اطمینان حاصل کنید که متخصصی که لیزر را انجام می دهد مجوز کار داشته و مورد تایید سازمان بهداشت و درمان باشد.

آماتور بودن و یا عدم آشنایی کامل اپراتور با نحوه کار دستگاه های لیزر می تواند ضرر های جبران ناپذیری را برای فرد متقاضی به دنبال داشته باشد.

 • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات لیزر

این مورد نیز یکی از بدیهی ترین خصوصیات یک مرکز لیزر خوب می باشد که باید مورد توجه فرد متقاضی لیزر موهای زائد قرار گیرد.

باید بدانید که برند های عرضه کننده انواع دستگاه لیزر ممکن است در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را بروزرسانی کنند. استفاده از این دستگاه های بروز شده کمک می کند تا متخصص لیزر قادر باشد تا کار خود را با راحتی و اثر بخشی بیشتر به انجام رساند.

 • نحوه برخورد کادر درمان

محیطی آرام و بهداشتی که دارای پرسنلی با اخلاق و حرفه ای باشد، می تواند از لحاظ روانی زمینه را برای انجام یک درمان موفق فراهم کند.

انتقال حس خوب و مثبت در محیطی آرام تاثیر عمده ای بر حس اعتماد افراد به پزشک زیبایی خواهد داشت.

 • هزینه انجام لیزر موهای زائد

برای انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان لازم است تا هزینه درمان را هم لحاظ نمایید.

اینکه بخواهید یک مرکز لیزر را فقط از جنبه هزینه پرداختی بسنجید، مطمئنا کار درستی نیست. اولویت اول شما باید اعتبار کلینیک و سابقه کاری و مدرک متخصص زیبایی آن باشد.

پس از این مورد است که می توانید با مقایسه هزینه ارائه شده از سوی هر کلینیک، دست به انتخاب زده و بهترین کاندید را برگزینید.

 • رضایت مراجعین قبلی

استفاده از بازخورد ها و نظرات مراجعین قبلی اپراتور لیزر مورد نظرتان نیز گزینه پیشنهادی خوبی می باشد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت دکتر زیبایی، به صورت آنلاین و به شیوه ای دقیق، به ارزیابی عملکرد وی و کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعین قبلی بپردازید.

اگر این نظرات نشان دهنده یک رضایت جمعی بودند، در این صورت انتظارات شما نیز بر آورده خواهد شد و بالعکس، اگر بیشتر بازخورد ها حاکی از عملکرد ضعیف این اپراتور باشد نیز این‌ یک هشدار واضح است برای صرف نظر نمودن از مراجعه به این کلینیک.

 • رعایت بهداشت و پروتکل های کرونا

از آنجایی که این روزها بیماری کرونا بسیار گسترش یافته، رعایت بهداشت و پروتکل های ضروری از سوی تکنسین و کادر دستیاران امری بسیار مهم می باشد.

با وجود اینکه خود عمل لیزر موهای زائد در ایجاد بیماری کرونا نقشی ندارد، اما باز هم این امکان وجود دارد که فرد ناقل ویروس بدون خود بداند سبب انتقال این بیماری به دیگران شود.

برای پیشگیری از این بروز این مشکل، دقت داشته باشید که :

 1. نحوه وقت دهی کلینیک به گونه ای باشد که از تجمع مراجعین در این مراکز جلوگیری به عمل بیاید.
 2. کادر کلینیک درمانی وسایل ضدعفونی کننده از قبیل الکل و ژل، دستکش و ماسک های یکبار مصرف را در اختیار بیماران قرار دهد و رعایت الزامات بهداشتی را به آنان گوشزد نمایند.

لذا توجه داشته باشید که در رابطه با موارد فوق مدیریت صحیحی از سوی کلینیک زیبایی مدنظرتان صورت گرفته باشد.

 • انتخاب کلینیک نزدیک به محل زندگیتان

با توجه به اینکه لیزر موهای زائد، پروسه ای وقت گیر بوده و نیازمند چندین جلسه مراجعه به متخصص زیبایی هست، برایتان سودمندتر است کلینیکی را انتخاب کنید که فاصله چندانی با محل زندگی شما نداشته باشد. رعایت این مورد به شما کمک می کند تا پروسه درمان زیبایی را با زحمت کمتری بگذرانید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان چه خصوصیاتی دارد؟

برای یافتن یک مرکز لیزر موهای زائد خوب لازم است به نکات مهمی همچون مهارت اپراتور، هزینه پرداختی،....

لیزر موهای زائد در تهران روشی بسیار موثر برای از بین بردن موهای زائد به شمار می آید.

روش لیزر موهای زائد در کنار مزایای بالای خود دارای عوارض جانبی خفیفی نیز است.

لیزر مو در تهران

آیا روش درمانی و ایجاد کننده زیبایی لیزر موهای زائد اکنون به عنوان موثرترین و بهترین راه از بین بردن موهای زائد و اضافی به شمار می آید؟

لینک معرفی برترین مراکز لیزر مو در تهران( کلیک)

به این دلیل که نسبت به روش های موقتی و پیش پا افتاده ای چون

 1. استفاده از موبر
 2. ژیلت
 3. اپیلاسیون
 4. و...

مقایسه روش های از بین بردن موهای زائد در تهران

مزیت های قابل توجهی دارد، ناگفته نماند که این روش در کنار مزیت های خود دارای عواض جانبی خفیفی نیز می باشد.

قبل از لیزر کردن باید به آن توجه کرد. هزینه و تعداد جلسات لیزر کردن نیز بنا به شرایط مختلف متغیر می باشد.

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات جامع تری در این خصوص کسب کنید.

لیزر موهای زائد چیست؟

چگونگی لیزر موهای زائد در تهران

لیزر مو در تهران، روشی محبوب و بدون درد برای از بین بردن موهای زائد است که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه انجام این روش به این صورت است که دستگاه لیزر مو با تابش پالس هایی از نور بر روی محل موهای زائد، فولیکول های این موها را از بین می برد و جلوی رشد دوباره موهای زائد را می گیرد.

کلینیک لیزر موهای زائد دست در تهران

این روش بیش از 20 سال است که توسط کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار گرفته است و توانسته نظر بسیاری از افراد که قصد خلاص شدن از شر موهای زائد را دارند را به خود جلب کند.

همچنین با همه گیر شدن استفاده از این روش دیگر کمتر کسی به فکر از بین بردن موهای زائد با استفاده از روش سنتی و موقتی چون تیغ، موبر، دستگاه اپیلیدی و ... می افتد.

چرا که این روش به نسبت اثر طولانی مدت خود، هزینه بسیار اندک دارد.

ناگفته نماند که به هر کلینیکی که این خدمات را بسیار ارزان ارائه می دهند نباید اعتماد کرد به این خاطر که ممکن است این موضوع به تجربه تلخ تبدیل شود و سلامت پوست بدنتان را به خطر می اندازند.

مزایای و کاربردهای لیزر کردن موهای زائد در تهران

کلینیک لیزر موهای زیر بغل در تهران

مهم ترین مزایایی که برای روش لیزر موهای زائد می توان برشمرد به صورت زیر می باشد:

 • عوارض جانبی بسیار خفیف و اندکی دارد

 • هیچ دردی را بر روی محل لیزر ایجاد نمی کند

 • اثر بخشی بالا و سریعی دارد به گونه ای که می توان در همان جلسه اول اثر ایجاد شده را مشاهده کرد

 • کاربر می تواند پس از لیزر کردن به فعالیت های روزمره خود بدون هیچ مشکلی بازگردد

 • برخی از دستگاه های لیزر مو اثربخشی دائمی دارند

 • التهاب و درگیر نشدن پوست

 • به سرعت و براحتی میتوان ناحیه وسیعی از موهای زائد پوست بدنمان را پاکسازی کنیم

 • رنگدانه و زخمی به وجود نمی آورد

 • هیچ گزینه بهتری مشابه لیزر کردن وجود ندارد

عوارض جانبی و خطرات لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر الکساندرایت در تهران

عوارض جانبی و مشکلات خفیف و نادری که قبل از لیزر کردن موهای زائد خود باید به آن توجه کنیم به شرح زیر می باشد: 

 • داشتن احساس درد و ناراحتی در ناحیه لیزر شده

 • تورم و قرمزی ناحیه لیزر

 • تاول و جوش زدن

 • در مواردی نادر به وجود آمدن عفونت و زخم

 • در مواردی نادر روشن یا تیره شدن پوست و یا ایجاد رنگدانه های پوستی برای افرادی که پوست تیره ای دارند

 • در مواردی نادر کبودی و سوختگی پوست ناحیه لیزر شده 

هزینه و تعداد جلسات لیزر کردن موهای زائد در تهران

لیزر موهای پا در تهران

در خصوص هزینه و تعداد جلسات لیزر موهای زائد باید بگوییم که این دو به یکدیگر مرتبط هستند و نمی توان خودمان هزینه لیزر کردن و تعداد جلسات را مشخص کنیم چرا که عوامل متعددی بر روی هزینه و تعداد جلسات لیزر کردن تاثیر می گذارد.

لیزر موهای زائد الکساندرایت در تهران

برای اطلاع از قیمت و تعداد جلسات لیزر موهای زائد لازم است تا به صورت حضوری نزد متخصص پوست بروید تا متخصص پوست بتواند تشخیص دهد که به چه تعداد جلسات لازم است و از آن طرف تعیین کند چقدر هزینه باید پرداخت کرد.

لیزر دایود در تهران

به طور کلی می توان گفت که تعداد جلسات لیزر کردن موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه بوده و هزینه لیزر کردن تمام بدن (فول بادی) حدود یک میلیون تومان در سال 1400 می باشد.

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد

آیا لیزر کردن موهای زائد باعث ناباروری و سرطان می شود؟

خیر، این موضوع شایعه ای بیش نبوده چرا که اشعه لیزر تا نهایت به عمق 3 میلی متری پوست نفوذ کرده و هیچ تغییری در کارکرد عضو های داخلی بدن ایجاد نمی کند.

چه کسانی نمی توانند موهای زائد خود را لیزر کنند؟

افرادی که دارای پوستی حساس بوده و به بیماری پوستی مانند اگزما، کهیر و... مبتلا هستند.

آیا لیزر موهای زائد اثربخشی دائمی دارد؟

خیر، در مواردی محدود امکان حذف موهای زائد در برخی اشخاص وجود دارد اما به طور کلی این روش 70 درصد از موهای زائد را برای دوره زمانی طولانی از بین می برد. 

چه اقداماتی قبل و بعد از لیزر کردن باید انجام داد؟

اقداماتی خاص و پیچیده ای لازم نیست قبل و بعد از لیزر کردن انجام داد، تنها کافی است کارهایی که باعث التهاب و تحریک شدن محل لیزر می شود را انجام ندهیم.

بهترین دستگاه لیزر مو چیست؟

کلینیک لیزر دیود در تهران و کلینیک لیزر الکساندرایت در تهران ، بهترین دستگاه های لیزر مو هستند چرا که عوارض جانبی بسیار خفیفی داشته و اثرات بلند مدتی را ایجاد می کند.

 

هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان

تاج بازدید : 173 یکشنبه 18 مهر 1400 : 17:02 نظرات (0)

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان بنا به عوامل مختلف در هر کلنیکی فرق می کند.

برای مشاهده لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان کلیک کنید : 

لیزر موهای زائد در اصفهان

برخی عوامل و شرایط باعث می شود تا قیمت لیزر موهای زائد بالاتر یا پایین بشود.

قبل از اینکه به موضوع قیمت لیزر موهای زائد برسیم باید ابتدا بگوییم که روش های دیگری مانند

 • اپیلاسیون
 • کرم‌های موبر
 • و...

روش های از بین بردن مو اصفهان

وجود دارد که برای از بین بردن موهای زائد به کار گرفته می شوند.

اما هر یک اثری کوتاه مدت دارند و عوارض جانبی مانند تحریک و خارش پوست و... را به وجود می آورند.

لیزر موهای زائد در اصفهان

در حالی که روشی دائمی و بی خطری به نام لیزر وجود دارد که عوامل مختلفی بر روی هزینه انجام ان تاثیر می گذارد.

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا در کنار آشنایی بیشتر در خصوص این روش، در مورد عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد اطلاعات دقیقی کسب کنید.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر مو اصفهان

روش لیزر موهای زائد، یکی از بهترین روش های از کلینیک بین بردن موهای زائد در اصفهان است که با دادن نور با طول موج خاص و گرمای شدید، فولیکول مو (دلیل اصلی رویش مو) را از بین برده و جلوی روند رشد دوباره موهای زائد را میگیرد.

قیمت لیزر مو اصفهان

این روش موثرترین راه برای از بین موهای زائد است و مردم سراسر دنیا از این روش برای حذف موهای زائد بدن خود بهره می گیرند.

چرا که تاثیر گذار بلند مدتی داشته و در صورتی که توسط دستگاهی پیشرفته مانند دستگاه الکساندرایت صورت گیرد، عوارض جانبی بسیار خفیفی مانند سوزش و خارش چند دقیقه ای راه به وجود می آورد. 

ممنوعیت لیزر موهای زائد بدن

ممنوعیت های لیزر

همانطور که پیشتر گفته شد در سراسر دنیا آدمهای زیادی از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده میکنند.

به احتمال زیاد در بین این افراد، اشخاصی هستند که شرایط خاصی دارند.

این شرایط خاص که در بعضی موارد باعث ممنوع شدن استفاده از روش لیزر کردن مو های زائد در اصفهان می شود به شرح زیر می باشد:

مشکلات هورمونی

افرادی که از مشکلات هورمونی رنج می برند و در این خصوص دارو مصرف میکنند باید قبل از لیزر کردن با پزشک خود مشورت کنند.

رنگ پوست

هر چه پوست تیره تر باشد احتمال سوختگی پوست بیشتر می شود، علاوه بر آن احتمال دارد که لکه های سفید رنگی بر روی پوست به وجود آید بنابراین استفاده از روش لیزر مو در اصفهان در افراد با پوست تیره ممنوع می باشد.

بارداری

هنوز هیچ منبع معتبری بیان نکرده است که روش لیزر برای زنان باردار ممنوع است اما بسیاری از متخصصین پوست توصیه می کنند تا از این روش برای حذف موهای زائد اطراف شکم استفاده نشود. 

عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر مو در اصفهان

نمی توان قیمت دقیقی برای هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان ارائه داد به این دلیل که عوامل تاثیر گذار بسیار وجود دارد که بر روی قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان تاثیر می گذارد.

این عوامل که باعث می شود تا قیمت لیزر موهای زائد یک کلینیک با کلینیک دیگری متغیر باشد به شرح زیر می باشد: 

کیفیت دستگاه لیزر

به نسبت هر چقدر دستگاه پیشرفته تر و جدیدتر باشد، نتیجه به دست امده مورد پسندتر خواهد بود و فرد متقاضی دچار عوارض جانبی کمتری خواهد شد.

نواحی مورد لیزر

قیمت لیزر کردن موهای زائد کل بدن (فول بادی) با تنها قسمت کف دست فرق می کند به این خاطر که تعداد شات های لیزر متغیر بوده و زمان متفاوتی برا از بین بردن موهای زائد هریک صرف می شود.

جنس و رنگ پوست و مو مراجعه کننده

افرادی که پوست سفید و مو روشنی دارند، فولیکول موهای زائد بدنشان راحتر از بین می رود، این موضوع برای افرادی که پوست تیره و موهای سیاه دارند برعکس می باشد

تعداد جلسات درمان

تعداد جلسات یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر کردن موهای زائد اصفهان است به این خاطر که دوباره مراحل قبلی تکرار شده و یا بخش لیزر نشده تکمیل می شود.

اعتبار و شهرت کلینیک

هر چقدر اعتبار و شهرت کلینیک بالاتر باشد قیمت خدمات ارائه شده بیشتر می شود به این خاطر که کارکنان کلینیک های معتبر، حرفه ای و با تجربه هستند و خدمات مناسب تر و بهتری ارائه می دهند.

هزینه های اجاره کلینیک

بالا بودن هزینه اجاره کلینیک برای احساس بهتر و راحت تر بیمار باعث می شود تا هزینه ارائه خدمات بالاتر برود. 

لیزر مو در تهران

تاج بازدید : 164 سه شنبه 23 شهریور 1400 : 17:08 نظرات (0)

هر آنچه باید از  لیزر مو در تهران بدانید را برایتان تشریح خواهیم کرد.

داشتن پوستی صاف و براق را در بهترین مرکز لیزر مو در تهران تجربه کنید.

برای مشاهده بهترین مراکز لیزر مو در تهران کلیک کنید

لیزر مو در تهران

یکی از راه هایی که می توانید به سادگی برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود راحت شوید مراجعه به بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران می باشد.

با لیزر کردن موهای زائد بدن دیگر نیازی به اپیلاسیون و استفاده از ژیلت برای از بین بردن موهای زائد بدن خود ندارید.

همیشه اصلاح موهای زائد بدن کاری سخت و وقت گیر بوده است و با هر بار اپیلاسیون هزینه های زیادی علاوه بر تحمل درد باید پرداخت کرد.

در این مقاله سعی داریم به تمام نکات مهمی که در مراجعه به کلینیک لیزر مو خوب زائد در تهران بدانید را شرح دهیم، با ما همراه باشید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

لیزر مو های زائد در تهران

امروزه یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی، از بین بردن دائمی موهای زائد بدن در مراکز لیزر می باشد.

استفاده از لیزر باعث می شود دیگر تحمل دردهای اپیلاسیون و استفاده از ژیلت و از شر جوش و موهای زیر پوستی برای همیشه خلاص شوید.

نحوه کار لیزر به این صورت می باشد که اشعه لیزر با حرارت دادن به فولیکول های مو ،به مرور طی چند جلسه باعث ضعیف شدن و سپس از بین رفتن دائمی موهای زائد بدن می شود.

اگر قصد دارید بدنی صاف و براق و بدون مو را با استفاده از لیزر بدست آورید، پیشنهاد می کنیم به مرکز لیزر موهای زائد خوب در تهران مراجعه کنید تا بدون هرگونه عوارض احتمالی از بدنی صاف و براق برخوردار شوید.

مزایا و عوارض لیزر موهای زائد بدن

بهترین مرکز لیزر مو در در تهران

لیزر موهای زائد بدن را باید در مراکز معتبر انجام داد تا علاوه بر گرفتن مزایا از هر گونه عوارض احتمالی در امان باشید.

با خیال آسوده می توانید بهترین مزایا را با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران بهره مند شوید.

مزایای لیزر موهای زائد بدن:

لیزر موهای بدن روشی بی خطر و بدون عوارض میباشد.

درد لیزر موهای زائد بدن مانند سوزن سوزن شدن است که قابل تحمل می باشد.

تنها با چند جلسه برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص می شوید.

دستگاه لیزر موهای زائد بدن قابل تنظیم در قسمت حساس بدن می باشد و روشی راحت و مقرونه به صرفه می باشد.

اگر لیزر موهای زائد بدن با توجه به رنگ پوست و با بهترین دستگاه های لیزر روز دنیا انجام شود، هیچ گونه عوارض لیزری در پی نخواهد داشت.

داشتن بدنی زیبا، صاف و براق و بدون هرگونه عوارض را در بهترین مرکز لیزر در تهران تجربه کنید.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران، ابتدا در جلسه مشاوره به تمام نکاتی که باید از مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد بدانید را برای شما خواهند گفت.

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد بدن:

24 ساعت قبل از لیزر، موهای بدن خود را با ژیلت اصلاح کنید.

به هیچ وجه موهای زائد بدن خود را یک ماه پیش از لیزر از ریشه اصلاح نکنید.

یک ماه قبل از لیزر از گرفتن حمام آفتاب و قرار گرفتن در سولاریوم به منظور برنزه کردن اجتناب کنید.

از کرم های لایه بردار یک ماه قبل از لیزر اجتناب کنید.

اگر دچار بیماری های پوستی مثل اگزما هستید از لیزر موهای بدن خود اجتناب کنید و در صورت داشتن بیماری های خاص به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بدن:

تا یک روز بعد از لیزر از حمام رفتن، استخر و رفتن به سونا اجتناب کنید.

بعد از لیزر از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و قرار گرفتن در سولاریوم به منظور برنزه کردن به شدت خودداری کنید.

پیش از خروج از خانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

برای نتیجه گرفتن تعداد جلساتی که با نظر پزشک زیبایی تشخیص داده می شود را تکمیل کنید.

نقاطی که مورد لیزر موهای زائد قرار می گیرد

در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران تمام نقاط بدن خود را می توانید مورد لیزر قرار دهید.

نقاطی که می توانید مورد لیزر قرار دهید عبارتند از:

صورت، دست، پا، زیر بغل و .... می باشد.

داشتن بدنی صاف و براق را با مراجعه به بهترین مرکز زیبایی در تهران به خود هدیه دهید.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران این افتخار را دارد که برای مراجعه کنندگان خود از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد استفاده کنند.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در مرکز لیزر در تهران می توان به

لیزر الکساندرایت در تهران

لیزر دایود در تهران

لیزر ipl در تهران

اشاره کرد که متناسب با رنگ پوست شما مورد استفاده برای داشتن حداقل عوارض بکار گرفته می شوند.

لیزر موهای زائد در ملک شهر اصفهان

تاج بازدید : 2811 دوشنبه 15 شهریور 1400 : 14:09 نظرات (0)

از مهمترین مراکز لیزر در ملک شهر اصفهان می توان به کلینیک ویانا ، شمال شهر و موژان اشاره نمود.

ویژگی های مراکز لیزر حوب در اصفهان داشتن تجهیزات مدرن ، رعایت بهداشت ، تجربه و محیطی آرام و آرامش بخش است.

برای مشاهده کلینیک ویانا کلیک کنید

مرکز لیزر موهای زائد در ملک شهر اصفهان

داشتن اطلاعات و شناخت از مراکز لیزر در هر شهر یا منطقه باعث می شود.

تا با آگاهی کامل نسبت به تجهیزات و نوع دستگاه ها و همچنین نوع خدمات ارائه شده در این مراکز به این مکان ها مراجعه نمایید. با بهترین مراکز لیزر در ملک شهر اصفهان بیشتر آشنا می شویم.

مرکز لیزر پوست و مو ویانا

لیزر موهای زائد ملک شهر اصفهان

یکی از موفق ترین کلینیک های زیبایی در ملک شهر اصفهان که به مراجعین در انجام امور لیزر موهای زائد در شهر اصفهان خدمات ارائه می نماید. مرکز ویانا در فلکه ملک شهر است.

ارائه بهترین خدمات با مدرن ترین تجهیزات توسط افراد متخصص و مجرب از ویژگی های مراکز لیزر موهای زائد است.

از دیگر مراکز لیزر در ملک شهر اصفهان می توان به مرکز اصفهان در خیابان هفده شهریور اشاره نمود.

این مرکز نیز توسط کادری مجرب و با تجربه زیر نظر خانم سجادی اداره می شود.

کلینیک ژالان نیز از تخصصی ترین کلینیک ها در زمینه لیزر موهای زائد است که توسط متخصصین با تجربه این مرکز به مراجعین خدمات ارائه می نماید.

این مرکز در خیابان گلخانه واقع شده است.

مرکز تینا نیز از کلینیک های باسابقه و شناخته شده در این شهر است که توسط کادری با تجربه و ماهر گردانده می شود.

از دیگر کلینیک های زیبایی ملک شهر اصفهان می توان به پردیس، اسپادانا، موژان، دنیز و یکتا و... اشاره نمود.

مراکز لیزر در ملک شهر اصفهان

مراکز بسیاری در ملک شهر اصفهان به امر لیزر موهای زائد و ارائه خدمات زیبایی مشغول هستند که همگی از کادری متخصص و با تجربه برای ارائه خدمات به مشتریان خود سود می برند.

علاوه بر کادر درمانی متخصص در این مراکز از دستگاه های فوق پیشرفته و مدرن جهت رفاه حال متقاضیان استفاده می شود.

استفاده از تجهیزات مدرن و به روز مطابق با استانداردهای روز اروپا باعث رضایت بسیار زیاد مراجعین به مراکز شده است.

علاوه بر آن، این کلینیک ها همگی دارای محیطی آرام و زیبا برای ایجاد آرامش و نشاط در مراجعه کنندگان هستند.

جهت دریافت آدرس و یا اطلاعات از چگونگی نوبت دهی می توانید به سایت مراکز لیزر در ملک شهر اصفهان مراجعه و نسبت به دریافت نوبت اقدام فرمایید.   

تعداد صفحات : 42

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 294
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 44
 • آی پی دیروز : 210
 • بازدید امروز : 186
 • باردید دیروز : 253
 • گوگل امروز : 11
 • گوگل دیروز : 51
 • بازدید هفته : 932
 • بازدید ماه : 11,540
 • بازدید سال : 23,400
 • بازدید کلی : 347,563