loading...

مرکز لیزر مو های زائد هانا

لیزر مو های زائد بدن از بین رفتن نمیه دائمی مو های اضافی صورت بدن پا دست با لیزر الکاسندرایت در مرکز لیزر تهرانپارس در شرق تهران

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران در تهران و ویژگی های منحصر به فرد این روش

لیزر موهای زائد، جدیدترین روش برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته بدن است که در ایران بسیار گسترش پیدا کرده و همچنان در حال معرفی شدن به مردم است.این روش مضرات روش های دیگر را به همراه ندارد و همچنین اگر بررسی کنید میبینید که متخصصین و پزشکان پوست و مو معمولا از این روش استفاده میکنند و آن را توصیه میکنند در حالیکه روش های دیگر غالبا توسط افراد غیرمتخصص در زمینه بهداشت و سلامت پوست و مو ارائه میشود.

در این مطلب علاوه بر معرفی مراکز لیزر درباره چگونگی لیزر عوارض درد و همه سوالات شما در ادامه خواهیم پرداخت

مراکز لیزر موهای زائد خوب تهران

ابتدا در این بخش به معرفی مراکز لیزر موهای زائد

 1. شرق تهران
 2. غرب تهران
 3. شمال تهران
 4. مرکز تهران

خواهیم پرداخت . در هر منطقه سعی شده معتبر ترین مراکز و شناخته شده ترین مراکز آورده شود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد غرب تهران

در غرب تهران و شمال غرب تهران شلوغ ترین مناطق و بورس ترین مناطق رای لیزر که مراکز خوبی در آن قرار دارند شامل

 • سعادت اباد
 • صادقیه
 • مرزداران
 • پونک
 • گیشا
 • شهرک غرب
 • جنت اباد
 • تهرانسر

میباشد.


مرکز لیزر موهای زائد سعادت اباد

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد پارادایس زیر نظر دکتر ناهید محمدی دارای دستگاه

 • الکس کندلا
 • الکس دایود
 • ipl
 • دسترسی مناسب و محیط بهداشتی
 • دارای دستگاه کارت خوان
 • هزینه های مناسب ( فول بادی 610 هزار تومان بانوان )

شمارا دعوت میکند تا با مراجعه این مرکز از شر موهای زائد خود رهایی یابید.

شماره تماس :

۰۲۱۲۶۶۵۴۵۰۰

۰۲۱۲۶۶۵۴۵۱۱

 

آدرس :

سعادت اباد سرو شرقی

تماس در خارج ساعات کاری و مشاوره در واتس آپ :

اینجا کلیک کنید

اطلاعات بیشتر درباره لیزر موهای زائد سعادت اباد کلیک


مرکز لیزر موهای زاید در مرزداران و صادقیه

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد دکتر کاظم محقق دسترسی مناسب برای اهالی مرزداران و صادقیه تهران

شنبه تا پنجشنبه : 10 صبح الی 2 بعد از ظهر
/ 4 بعد از ظهر الی 8 شب

مشاوره رایگان :

02144219771

صادقیه – اشرفی اصفهانی – ابتدای مرزداران – پ 227 – طبقه چهارم


مرکز لیزر موهای زائد در پونک

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد ژیوانو پونک اماده ارائه خدمات موزدایی به شما عزیزان منطقه

 • باغ فیض
 • پونک
 • سردار جنگ

میباشد.

جهت تماس و مشاوره بیشتر با شماره

۰۲۱۴۴۸۹۷۸۶۲

در تماس باشید.

در خارج ساعات کاری شماره پایین را ذخیره کرده و زمان خود را تعیین کنید و یا سوالات بیشتر خود را مطرح کنید.

۰۹۱۹۹۳۵۷۷۸۷


لیزر موهای زائد گیشا

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر گیشا

09126092544

گیشا چهار راه علیایی

اطلاعات بیشتر مرکز لیزر گیشا کلیک


مراکز لیزر موهای زاید شرق تهران

در شرق تهران مناطق بورس و شلوغ برای مراجعه به مراکز لیزر معتبر میتوان به مناطق

 • پیروزی
 • نارمک
 • تهرانپارس  
 • هروی 

نام برد.

کلینیک لیزر موهای زائد در تهرانپارس

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد دکتر شیرین راحمی متخصص پوست مو زیبایی

فلکه سوم تهرانپارس (ضلع شمالی)، جنب داروخانه لقمان، مجتمع پزشکان پارسیان، طبقه اول، واحد یک
تلفن تماس : 

02177720588

دارای دستگاه کارت خوان

دسترسی مناسب

محیط بهداشتی رعایت پروتکل های بهداشتی

اطلاعات بیشتر لیزر مو در تهرانپارس کلیک


کلینیک لیزر موهای زائد در هروی

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد هروی

آدرس؛ تهران ،هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

تلفن تماس

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

دارای دستگاه کارت خوان

دسترسی مناسب

محیط بهداشتی رعایت پروتکل های بهداشتی

وبسایت شخصی سابرینا کلینیک

sabrinaclinic.com


لیزر موهای زائد در تهران

در اینجا به عواملی میپردازیم که ارجحیت روش لیزر را بر روش های دیگر نشان میدهد، پارادایس، بهترین مرکز لیزر در تهران است که قبل از انجام فرایند لیزر موهای زائد در آن، مشاورین تمام اطلاعات را راجع به این روش به شما توضیح میدهند که قسمت کوچکی از این اطلاعات در اینجا ذکر شده است.

بهترین مرکز لیزر در شرق تهران دکتر شیرین راحمی و مرکز لیزر در غرب دکتر ناهید محمدی هر دو متخصص پوست مو زیبایی

هزینه و قیمت

اینکه شما چقدر هزینه میتوانید برای از بین بردن موهای زائد خود صرف کنید مهم است تا روش مناسب را پیدا کنید ولی بهتر است فقط این را مدنظر نداشته باشید، گاها مردم سراغ روش هایی میروند که کمترین هزینه ها را دربر دارد ولی در عین حال عوارضی برای آنها ایجاد میکند که خودشان از آنها بی خبرند و به هیچ عنوان این به صرفه نیست که با هزینه کم، این همه مضرات را به جان بخرید.روش لیزر موهای زائد از دسته روش هایی است که هزینه آن نسبت به بقیه روش ها میتواند بالاتر باشد، بنابراین مردم از این دید به آن نگاه میکنند در حالی که این روش بهترین روش از دید وزارت بهداشت امریکا است و ایمنی و استاندارد آن در حفظ سلامت افراد، بسیار بالا است، پس به جای اینکه صرفا از منظر هزینه به آن نگاه کنید، باید توجه کنید که در انتخاب فرایند هایی که در سلامت شما دخیل هستند، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، سلامتی شما است. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران پارادایس

لیزر موهای زائد اقایان در تهران

برای مطلع شدن نسبت به هزینه لیزر بخش های مختلف بدن میتوانید با پارادایس، بهترین مرکز لیزر در تهران، تماس حاصل فرمایید.

 

لیزر موهای زائد در بانوان

 

آیا توانایی تحمل درد را دارید؟

این چیزی است که مردم قبل از انتخاب روش های مختلف باید به آن پاسخ بدهند، مو های زائد همانند بقیه موها در پوست قرار دارند، دقیقا همانجایی از بدن که نورون های حسی درد در آنجا قرار گرفته اند، بنابراین روش های مختلف میتوانند با از بین بردن موهای زائد این نورون ها را تحریک کنند و منجر به احساس درد کم یا زیاد توسط فرد شوند.در برخی از روش های اپیلاسیون مثل وکس، به دلیل کنده شدن مو از سطح پوست، فرد درد زیادی را تحمل میکند و باید بعد از آن اسپری خنک کننده بر روی پوست زده شود.ناگفته نماند که در این روش ها، کشیده شدن پوست هنگام کنده شدن موها باعث کشیدگی و چروک شدن پوست در طولانی مدت میشود.گفته میشود وکسینگ و الکترولیز از دردناک ترین روش های از بین بردن موهای زائد هستند.در لیزر موهای زائد، مدت زمان بسیار کوتاهی اشعه لیزر به ناحیه کوچکی از پوست برخورد میکند، سوزش بسیار کمی را بر روی پوست در چند صدم ثانیه احساس میکنید و شاید هم این احساس را نداشته باشید، با بروزترین تکنولوژی ها مثل لیزر الکساندرایت ، عمق نفوذ لیزر به حداقل مقدار ممکن رسیده است بنابراین آسیب دیدگی پوست با لیزر موهای زائد، میتواند در حد یک آفتاب سوختگی جزئی باشد آن هم برای پوست های حساس.

لیزر موهای زائد در تهران

معایب روش های دیگر

پس اگر قانع شده اید که لیزر موهای زائد راحت ترین روش است، مفتخر میشویم انجام این کار را به بهترین مرکز لیزر در تهران، یعنی مرکز لیزر موهای زائد پارادایس بسپارید.همچنین بخوانید

 

 

 

 

 

مرکز لیزر تهرانپارس از بین بردن موها زائد بدن قیمت و تخفیف ویژه مرکز لیزر تهرانپارس از بین بردن موها زائد بدن قیمت و تخفیف ویژه

 

مضرات روش های مختلف را میدانید؟

روش های مختلف هر کدام مزایا و معایب به خصوص خود را دارند.در روش لیزر موهای زائد، عموم مردم تصور میکنند که این روش سرطانزا است و باعث ایجاد سرطان پوست میشود در حالی که حتی یک مورد ابتلا به سرطان هم در کل دنیا از زمانی که این روش ابداع شده است، بعد از انجام این فرایند بر روی افراد، گزارش نشده است.این اثبات از لحاظ آماری بود در حالی که شواهد علمی هم ثابت میکند که لیزر موهای زائد به هیچ عنوان منجر به سرطان نمیشود و سازمان بهداشت جهانی که بر کوچک ترین چیز ها نظارت میکند، مطمئنا بر روی لیزر موهای زائد و استاندارد بودن دستگاه ها و خود روش نظارت دارد و همواره آنها را آزمایش و بررسی میکند.

استفاده از دستگاه های استاندارد و ارجینال باکیفیت و همچنین انواع مختلف این دستگاه ها برای افراد با پوست و موی متفاوت و وجود متخصصین و مشاورین باتجربه، باعث شده است که پارادایس به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران تبدیل بشود.

در لیست زیر هم 10 تا از بهترین مراکز لیزر در تهران را مشاهده کنید کلیک

تداوم بیشتر یا کمتر؟

برخی از روش ها تداوم بیشتری دارند و برخی موقت هستند طوری که باید هر هفته آنها را تمدید کنید ولی در کل همه روش ها محدوده خاصی برای تمدید شدن دارند.این میتواند عاملی باشد که شما با توجه به آن، روش مناسب را برای از بین بردن موهای زائد بیابید.همه به دنبال روش هایی هستند که تداوم بیشتری داشته باشد وگرنه همه به سراغ روش شیو کردن میرفتند که هزینه ای ندارد ولی عمر آن بسیار کوتاه است.لیزر موهای زائد از روش هایی است که تداوم آن بسیار بالا و طولانی مدت است و به گونه ای ماندگار محسوب میشود.در مرکز لیزر موهای زائد پارادایس از بهترین روش ها و دستگاه های لیزر موهای زائد استفاده میشود و همچنین با توجه به کیفیت کار و هزینه ها و همچنین در نظر گرفتن سلامت مراجعه کنندگان، این مرکز تبدیل به بهترین مرکز لیزر در تهران شده است.

دلایل عدم نتیجه گیری جلسات لیزر موهای زائد چیست

تاج بازدید : 120 دوشنبه 23 بهمن 1402 : 19:22 نظرات (0)

فناوری لیزر یکی از موثرترین روش هایی است که برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد. در این تکنیک امواج تولید شده توسط دستگاه با شدت و طول موج معین به ناحیه مورد درمان برخورد می کنند. جذب این پرتو لیزر توسط فولیکول های مو باعث آسیب به آن ها می شود و اختلال در رشد مجدد موهای زائد را به همراه دارد.

لیزر یک روش ایمن و موثر برای کاهش دائمی موهای زائد خواهد بود. با این وجود عواملی وجود دارد که میزان اثرگذاری این تکنیک را کاهش می دهند. در این مطلب به بررسی چند دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد خواهیم پرداخت. تا پایان ما را همراهی کنید.

لیزر یک روش موثر، ایمن و غیر تهاجمی برای حذف دائمی موهای زائد است.

اختلال هورمونی

به هم خوردن تعادل هورمون ها در بدن باعث رویش موهای زائد در نواحی مختلف بدن می شود. کارایی لیزر برای از بین بردن موهای زائدی که در نتیجه اختلالات هورمونی رویش پیدا کرده اند بسیار پایین است. از این رو اختلال هورمونی به عنوان یکی دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد معرفی می شود. برخی از بیماری ها از جمله تیروئید، سندروم تخمدان پلی کیستیک، تومور و ... باعث بروز اختلال هورمونی می شوند.

مصرف داروهای خاص

برخی از داروها باعث ایجاد حساسیت نسبت به لیزر می شوند. دسته ای دیگر از داروها نیز با تغییر رنگدانه های پوست و تاثیر بر فولیکول های مو باعث می شوند که اثرگذاری این تکنیک به شدت کاهش پیدا کند.

بیماری پوستی

بیماری پوستی یکی دیگر از دلایل عدم نتیجه گری لیزر مو در مراکز لیزر مو غرب تهران میباشد. وجود بیماری پوستی به عنوان یک دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد معرفی می شود. بیماری پوستی باعث تحریک پوست در طول درمان با لیزر می شود و اثرگذاری آن را به شدت کاهش می دهد. برخی از این بیماری ها عبارتند از اگزما، پسوریازیس و ... . حتی بیماری های خود ایمنی که باعث تحریک پوست می شوند نیز تاثیر مشابه خواهند داشت.

دستگاه بی کیفیت

کیفیت و دقت دستگاه تاثیر زیادی در کارایی این تکنیک ایفا می کند؛ به طوری که کیفیت پایین دستگاه به عنوان یک دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد معرفی می شود. استفاده از دستگاه های بی کیفیت باعث رویش مجدد موهای زائد و آسیب به پوست می شود.

تجربه تکنسین

تنظیمات دستگاه بر اساس شرایط هر فرد (نوع پوست، رنگ مو، میزان ضخامت موها، حجم موهای زائد و ...) متغیر خواهد بود. این تنظیمات بایستی توسط تکنسین به دستگاه اعمال شود. اگر تکنسین از تجربه و تبحر کافی برخوردار نباشد می تواند به پوست آسیب برساند و همچنین باعث کاهش بازدهی این تکنیک در حذف موهای زائد شود.

استفاده از دستگاه های بی کیفیت یک دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد است.

عدم رعایت نظم جلسات

فاصله زمانی بین جلسات با توجه به سیکل رشد مو در نقاط مختلف بدن تعیین می شود. حضور منظم در جلسات باعث شده تا کارایی این تکنیک به حداکثر برسد و نتایج دلخواه کسب شود.

تعداد جلسات

تعداد جلسات لازم برای از بین بردن موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه خواهد بود. تکمیل فرایند درمان باعث کسب بهترین نتایج می شود و کاهش دائمی موهای زائد را به همراه دارد.

رنگ پوست و مو

فولیکول های مربوط به موهای تیره نسبت به موهای رنگ روشن، بیشتر در معرض اثرات تخریبی لیزر قرار می گیرند. به همین دلیل رنگ مو در افرادی که دارای موی روشن هستند به عنوان دلیل عدم نتیجه گیری از لیزر موهای زائد معرفی می شود. افرادی که دارای پوست روشن و موهای تیره هستند در صورت مساعد بودن سایر شرایط حداکثر بازدهی را کسب خواهند کرد.

https://tehclinic.ir/عدم-نتیجه-گیری-از-لیزر-موهای-زائد/

تعداد جلسات لیزر ; در سال های اخیر به کمک لیزر موهای زائد حذف این موها بسیار راحت شده است. تعداد جلسات لیزر موهای زائد با توجه به شرایط متقاضی و نوع دستگاه می تواند متفاوت باشد. زمانی که تصمیم به از بین بردن موهای زائد خود با کمک لیزر می گیرید، اولین سوالی که ذهن شما را درگیر می کند تعداد جلسات لیزر است. تعداد جلسات لیزر موهای زائد معمولا بین 6 تا 8 جلسه خواهد بود. در بعضی مواقع این تعداد جلسات به 12 جلسه برای لیزر موهای آقایان افزایش پیدا می کند. معمولا تعداد جلسات لیزر خانم ها کمتر از آقایان خواهد بود.

موارد مهم تاثیرگذار دیگر در تعداد جلسه لیزر نوع رنگ پوست، میزان رشد و ضخامت مو و قدرت ریشه آن ها هستند. موهای ضخیم به راحتی تحت تاثیر لیزر قرار می گیرند و درصد از بین رفتن ریشه آن ها بیشتر از موهای کرکی خواهد بود. اگر موهای بلوند و نازک دارید، تعداد جلسات لیزر افزایش پیدا خواهد کرد. تعداد جلسات لیزر با دستگاه سایناشور کمتر از سایر دستگاه ها بوده و برای لیزر با دستگاه کندلا تعداد جلسات بیشتری نیاز است. 

E:\OneDrive\Desktop\3-1.jpg

انجام منظم لیزر

بهترین مرکز لیزر مو شرق تهران

بهترین فاصله زمانی بین جلسات لیزر تعداد جلسات لیزر

بعد از انجام اولین جلسه لیزر موهای زائد باید مدت زمان مشخصی تا جلسه ی بعدی صبر کنید. در این مدت، مو روند طبیعی رشد خود را طی کرده و بعد از حدود دو هفته موها شروع به ریزش می کنند. بعد از ریزش مو حدود دو هفته بعد، موها دوباره رشد کرده و به مرحله مناسب برای انجام مجدد لیزر می رسند. فاصله بین جلسات لیزر توسط پزشک و متخصص با توجه به شرایط پوست شما مشخص خواهد شد.

در فاصله بین دو جلسه موهایی که به صورت غیر فعال بودند، رشد کرده و اشعه لیزر می تواند روی فولیکول آن ها تاثیر داشته باشد. با توجه به ضخامت، رنگ مو و ناحیه ای که تحت لیزر قرار می گیرد، فاصله دقیق جلسات لیزر مشخص خواهد شد. معمولا حدود 4 هفته بین جلسات لیزر فاصله در نظر گرفته می شود. البته در استفاده از برخی دستگاه ها این مدت زمان به 6 هفته افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که پزشک و اپراتور بهترین تصمیم گیرندگان برای فواصل لیزر هستند و نباید این زمان را تغییر دهید.

E:\OneDrive\Desktop\635486656982174566-PNI-met-laser-scaled.jpg

تعداد جلسات لیزر مو

اهمیت انجام منظم جلسات لیزر موهای زائد

مهم ترین نکته در اثربخش بودن لیزر موهای زائد رعایت فاصله بین جلسات و انجام منظم جلسات در زمان مشخص  شده می باشد. میزان اثر بخشی لیزر روی موهای زائد بستگی به نوع مو و دستگاه لیزر دارد. معمولا حدود 40 تا 80 درصد از موهای زائد از بین خواهند رفت. توجه داشته باشید که در جلسه اول حدود 20 درصد و تا جلسه آخر حداکثر 80 درصد موهای زائد از بین می رود. روند انجام جلسات لیزر بسیار مهم است و در میزان از بین بدن موهای زائد تاثیر مستقیم دارد. داشتن برنامه منظم لیزر بسیار مهم بوده و حتما به این نکات در انجام لیزر توجه کنید. در صورت رعایت نکردن فواصل زمانی و انجام منظم جلسات، باید این روند از اول شروع شده و تعداد جلسه لیزر زیاد می شود. برای دریافت مشاوره این زمینه می توانید همین الان با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

منبع :

https://swmphs.com/how-many-sessions-do-you-need-for-laser-hair-removal/ 

میزان درد دستگاه لیزر الکس کندلا چقدر است ؟

تاج بازدید : 678 سه شنبه 17 بهمن 1402 : 10:53 نظرات (0)

میزان درد دستگاه لیزر الکس کندلا چقدر است ؟ لیزر الکس کندلا در طی سال های گذشته توانسته است به خوبی اعتماد متخصصان پوست و پزشکان زیبایی را به دست آورد. بسیاری از مشکلات پوستی در سراسر جهان به وسیله ی این دستگاه فوق العاده، درمان شده است. البته که درمان همواره با برخی از مشکلات و دردها همراه بوده است. بسیاری از مردم نیز از درد درمان با لیزر می ترسند. در این مقاله قصد داریم تا با بررسی این دستگاه میزان درد حاصل از آن را تا حدودی تخمین بزنیم. با ما همراه باشید.

رفع موهای زائد با لیزر

 

ویژگی های دستگاه الکس کندلا

لیزر الکس کندلا با طول موج 755 تا 1064 می تواند به درمان بسیاری از ناهنجاری های پوستی کمک کند. بنا بر نظر پزشک می توانید از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد، لکه های پوستی، کوچک کردن منافذ باز پوست و ... استفاده کنید. از جمله کاربرد های اساسی این دستگاه می شود به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. کاهش دائمی موهای زائد

 2. از بین بردن رگ های واریسی 

 3. رفع چین و چروک پوستی

 4. کوچک کردن منافذ عرق

 5. از بین بردن لکه های قرمز در سطح پوست.

https://bartarinpezeshk.com/laser-hair-removal-center-in-east-tehran/

 

میزان درد در دستگاه لیزر الکس کندلا چقدر است؟

اگر اهل مطالعه ی مطالب طولانی نیستید باید بگوییم که پاسخ به این پرسش این است که دستگاه لیزر الکس کندلا عملاً برای استفاده ی بدون درد طراحی شده اند. بنابراین شما هنگام استفاده از آن ها تقریباً هیچ دردی را احساس نخواهید کرد. البته توجه داشته باشید که پوست شما بی حس نمی شود. شما تنها حس می کنید که دستگاه در کدام نقطه قرار دارد. هیچ درد و سوزشی احساس نخواهید کرد. پس نگرانی ها را کنار بگذارید و برای درمان اقدام کنید.

این دستگاه با استفاده از فناوری جدید DCD یا (Dynamic Cooling Device) به شما کمک می کند که هیچ دردی را احساس نکنید. فناوری DCD در واقع نوعی انجماد لحظه ای است که پوست شما را در برابر حرارت به خوبی حفظ می کند. جالب است بدانید که بیماران پوستی پس از دریافت درمان خود با استفاده از این دستگاه، سرعت بهبودی بیشتری را تجربه می کنند. دلیل این امر فرآیند پیشرفته ی خنک سازی فوری یا همان انجماد در لحظه است. این فرآیند کمترین آسیب را به شما می رساند. بنابراین نیاز نیست نگران حرارت لیزر باشید. این دستگاه به خوبی سطحی ترین لایه ی پوست را برای دریافت درمان آماده می کند.

تجربه ی یک لیزر بدون درد

 

با استرس درد لیزر چه کنیم؟

اگر چه استفاده از لیزر الکس کندلا عملاً بدون درد است، اما ممکن است برای برخی افراد همچنان دردناک به نظر برسد. این افراد می توانند با رعایت برخی نکات درد خود را به بهترین شکل مدیریت کنند. این نکات به شرح زیر هستند؛

 1. از روز قبل از مراجعه به مطب به خوبی آب بنوشید. این امر باعث می شود که با هیدراته شدن پوست، درد کمتری را تجربه کنید.

 2. اصلاح قبل از لیزر را جدی بگیرید. با پوست خود خشن رفتار نکنید و سعی کنید موهای سطح پوست را به خوبی از بین ببرید.

 3. از خاراندن و لمس محل لیزر شده خودداری کنید. معمولاً افراد در طول جلسه درمانی خود دردی احساس نمی کنند اما پس از آن با خاراندن پوست باعث ایجاد زخم های ریز و سوزش می شوند.

 4. مسکن مصرف کنید. بسیاری از افراد به خاطر روحیه ی حساس از درد لیزر می ترسد. بهتر است که قبل از جلسه مسکن مصرف کنید تا درد کمتری را تجربه کنید.

 5. لباس گشاد بپوشید و تماس لباس با محل لیزر شده را به حداقل برسانید.

 6. کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

دلیل اینکه چرا لیزر مو تنها دلیل و راه حل برای از بین رفتن موهای زائد است را میتوان در بکارگیری اخرین تکنولوژی لیزر موهای زائد دانست . این تکنولوژی برای که از صنعت لیزر سرچشمه میگیرد به عمق موها نفوذ کرده و باعث از بین رفتن فولیکول های مو در ریشه مو میشود حالا پس از سالها از گذشت علم این تکنولوژی بیشتر پیشرفته و دستگاه های جدیدتری معرفی شده اند یکی از بهترین دستگاه ها الکس کندلا میباشد که از جواد کندلا ساخته شده و بهترین دستگاه برای نابودی دائمی موها میباشد .

الکس کندلا دستگاه موثر برای نابودی موهای زائد

تجهیزات لیزر الکساندرایت کندلا، یا به عنوان کندلا الکس نیز شناخته می‌شوند، از تولید شرکت آمریکایی کندلا برای دستگاه‌های لیزر زیبایی و درمانی می‌باشند. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته و کسب نتایج موفقیت‌آمیز، موفق به ارتقاء به عنوان بهترین دستگاه لیزر حذف موهای زائد شده است.

در ابتدا، مفهوم این موضوع حائز اهمیت است که اشعه لیزر در طیف مختلف طول موج تولید می‌شود و هر نوع لیزر بسته به طول موج مشخص، کاربردهای متنوعی در زمینه‌هایی از قبیل صنعت، هنر، پزشکی، زیبایی، و نظامی را دارا خواهد بود.

چرا کندلا بهترین دستگاه است ؟ 

علت اصلی اعتبار الکس کندلا به عنوان بهترین دستگاه لیزر در حال حاضر، به این باز می‌گردد که این دستگاه از اشعه الکس با طول موج مناسب و انرژی بسیار بالا بهره می‌برد. این اشعه الکس توانایی تمرکز بر روی فولیکول‌های هدف را داراست و از آسیب به بافت‌های اطراف جلوگیری می‌کند.

همچنین، نتایج تحقیقات متعدد بر روی افرادی که با الکس کندلا درمان شده‌اند، نشان می‌دهد که در سه ماه پس از درمان با الکساندرایت، حدود 90 درصد کاهش در رشد موهای زائد ایجاد شده است. این نتیجه نسبت به دستگاه‌های لیزر دیگر، بهترین عملکرد را از خود نشان داده و به‌طور کاملاً موفقیت‌آمیز ارزیابی شده است.

برای دیدن بهترین مراکز یزر مو در تهران با بهترین دستگاه روی لینک زیر کلیک کنید .

https://tehclinic.ir/مراکز-های-لیزر-خوب-در-تهران/

بسیاری از کسانی که میخواهند موهای بدن خود را لیزر کنند بیشتری سوال و مسئله قیمت هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه های مختلف میباشد .

هر دستگاه بنا به مواد اولیه و مصرفی که داررد در قیمت نهایی تاثیر گذار است که ر ادامه به قیمت لیزر فول بادی هر دستگاه میپردازیم.

اما لیزر مو میتواند بهترین گزینه از نظر صرفه اقتدای برای ما باشد چرا که در مقایسه با اپیلاسیون که هر هفته انجام میشود این خدمات هر 1.5 ماه یکبار انجام میشود و دائما موهای زائد کمتر و کمتر میشود تا جایی که بعد از رسیدن به جلسه 6 ام دیگر موها به صورت کرکی میشوند تا جلسه 12 که تمام موها برای همیشه از بین میروند .

در مقایسه با اپیلاسیون از نظر هزینه بسیار مناسب تر میباشد .

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران کجا هستند کلیک

قیمت و هزینه لیزر مو با دستگاه الکس کندلا 

اگر تحقیقات خود را کامل کرده باشید دستگاه الکس کندلا یکی از بهترین دستگاه های حال حاضر ایران است . مدل امریکایی ان با نام جنتل مکس پرو میتواند در 6 جلسه تمامی موها را نابود کند 

سیستم کولینگ آن باعث میشود تا درد به حداقل برسد 

قیمت و هزینه لیزر مو فول بادی این دستگاه برای هر جلسه 840 میباشد.

نواحی

قیمت (تومان)

۱

پشت لب

۵۰,۰۰۰

۲

چانه

۵۰,۰۰۰

۳

روی بینی

۳۰,۰۰۰

۴

پیشانی

۶۰,۰۰۰

۵

گونه‌ها

۳۰,۰۰۰

۶

گوش‌ها

۴۰,۰۰۰

۷

بالای ابروها

۴۰,۰۰۰

۸

خط ریش‌ها

۵۰,۰۰۰

۹

وسط ابروها

۴۰,۰۰۰

۱۰

پشت گردن

۸۰,۰۰۰

۱۱

جلو گردن

۸۰,۰۰۰

۱۲

بازوها

۱۸۰,۰۰۰

۱۳

زیر بغل‌ها

۱۰۰,۰۰۰

۱۴

ساعدها

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد چیست؟

تاج بازدید : 92 دوشنبه 06 شهریور 1402 : 17:37 نظرات (0)

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد مهم هستند تا پوست شما به درستی بهبود یابد و هر گونه عوارض یا عفونت پیشگیری شود. در ادامه نکاتی برای مراقبت از پوست بعد از جلسات لیزر موهای زائد آورده شده است:

در مراکز لیزر مو تهران یکی از سوالات مهم درباره لیزر درباره مراقبت های بعد از لیزر مو میباشد

مراقبت های بعد از لیزر مو

1. استفاده از محافظت در معرض نور خورشید: پوست شما بعد از لیزر حساسیت به نور خورشید افزایش می‌یابد. بنابراین، به مدت حداقل 2 تا 4 هفته بعد از جلسه لیزر، از مستقیم در معرض نور خورشید جلوگیری کنید. از کلاه و لباس‌های محافظتی استفاده کنید و از استفاده از بلژیک و کرم‌های محافظتی با عامل‌های SPF بالا پوستی که تحت لیزر بوده است را محافظت کنید.

2. اجتناب از حمام گرم: حمام‌های گرم و حوضچه‌های آب گرم می‌توانند پوست را تحریک کنند و عفونت‌های پوستی را ایجاد کنند. بنابراین، تا حدود 48 ساعت پس از جلسه لیزر، از حمام‌های گرم و حوضچه‌های آب گرم خودداری کنید.

3. استفاده از مرطوب‌کننده: پوست پس از لیزر ممکن است خشکی یا ترشح داشته باشد. از مرطوب‌کننده‌های ملایم و بدون عطر برای نرمی و آبرسانی پوست استفاده کنید.

4. پوشش برای پوست حساس: در روزهای ابتدایی پس از لیزر، پوست ممکن است حساسیت داشته باشد. از محصولات آرامش‌بخشی مانند ژل آلوئه‌ورا استفاده کنید.

5. اجتناب از استفاده از مواد آرایشی: تا حد امکان در روزهای ابتدایی بعد از جلسه لیزر از استفاده از مواد آرایشی بر روی مناطق تحت لیزر خودداری کنید. این مواد ممکن است عوارض جلدی ایجاد کنند.

6. پیگیری دقیق از دستورات پزشک: دستورات پزشک خود را دقیقاً پیروی کنید. اگر هر گونه علائم عجیبی روی پوست خود مشاهده کنید، با پزشک خود تماس بگیرید.

7. تعیین جلسات بعدی: برنامه‌ای را برای جلسات لیزر بعدی خود تنظیم کنید. تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موهای زائد ممکن است متغیر باشد.

8. پرهیز از خراشیدن یا جراحی: تا حد ممکن از خراشیدن یا جراحی در مناطق تحت لیزر پرهیز کنید، زیرا پوست حساسیت بیشتری دارد و ممکن است عارضه بگذارد.

در کل، مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد باید به پوست شما کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن بهبود یابد و عوارض ناشی از جلسات لیزر را کاهش دهند. برای راهنمایی دقیق‌تر، همیشه با پزشک یا متخصص لیزر خود مشورت کنید.

مطب لیزر موهای زائد صادقیه


لیزر بدن را در بهترین مرکز زیبایی در صادقیه انجام دهید تا هم از شر موهای زائد خود خلاص شوید و هم با بهترین دستگاه های لیزر پروسه ی لازم را با کمترین درد و عوارض انجام می شود.

در حال حاضر لیزر بهترین و مقبول ترین روش برای رهایی از موهای ناخواسته است.

برای یک بار هم شده لیزر بدن را در اولویت قرار دهید تا از مزیت آن به طور کامل مطلع شوید.

توجه کنید با لیزر بدن قرار نیست که موهای زائد برای همیشه از بین روند.  

برای این منظور باید شارژ جلسات لیزر را در اولویت قرار دهید.

لیزر موهای ناخواسته برای انواع پوست ها امکان پذیر است.

دستگاه های جدید کارایی فوق العاده ای دارند.

به همین دلیل می توان از آنها با اطمینان خاطر استفاده کرد.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

لیزر موهای زائد درد شدیدی دارد.

شاید در اولین جلسه درد اندکی را احساس کنید ولی این درد قابل تحمل است.

در صورتی که نتوانید درد را تحمل کنید حتما از تکنسین مربوط درخواست کنید که میزان درجه لیزر را کاهش دهند.

همچنین در برخی از مواقع توصیه می شود از بی حس کننده های موضعی استفاده شود.

این نوع از بی حس کننده ها اگرچه میزان درد را بسیار کاهش می دهند ولی در نتیجه ی به دست آمده از لیزر می توانند اثرات نامطلوبی داشته باشند.

انواع دستگاه های لیزر شامل چیست؟

دستگاه لیزر مختلفی در بازار موجود است که هر کدام کارایی متفاوتی دارند.

از محبوب ترین و پرفروش ترین آنها می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • لیزر الکساندرایت
 • سیستم لیزر Nd- YAG
 • دستگاه ICE PLATINUM PLUS
 • دستگاه لیزر دایود لیزر الکس آلما سوپرانو
 • لیزر ایلایت
 • دستگاه لیزر IPL
 • دستگاه لیزر روبی
 • دستگاه لیزر سوپرنوا

کلیک کنید

لیزر موهای زائد در ستارخان

در زمان انتخاب بهترین مرکز زیبایی در صادقیه برای لیزر موهای ناخواسته حتما اطلاعات کامل در مورد مزیت و معایب دستگاه لیزر را به دست آورید.

هر کدام از این دستگاه ها مدل های مختلفی نیز دارند.

الکترولیز موهای سفید

تاج بازدید : 196 سه شنبه 27 تیر 1402 : 2:18 نظرات (0)

الکترولیز موهای سفید چیست؟

در برخی نواحی صورت و بدن ، موهایی به رنگ خاکستری ، طلایی و سفید روئیت می شود.

تنها را از بین بردن آن ها به طور دائم الکترولیز است.

در این روش برخلاف لیزر ، رنگدانه هدف قرار گرفته نمی شود.

و پزشک با استفاده از سوزن های ظریفی فولیکول را غیر فعال می کند.

این تکنیک برای نواحی با وسعت زیاد کاربرد چندانی نخواهد داشت.

الکترولیز موهای سفید چیست؟

الکترولیز، تکنیکی دستگاهی و منحصر به فرد برای از بین بردن موی بدون رنگدانه یا به اصطلاح سفید رنگ است.

این روش ایمن بوده و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشد.

کلیک کنید

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد

انواع الکترولیز

 • مستقیم (گالوانیک)
 • ترمولیز (الکتروکواگولاسیون)
 • ترکیبی (حاصل دو روش فوق)

در روش مستقیم حلال آب نمکی فولیکول مو تحت تاثیر قرار گرفته و باعث نابودی فولیکول می شود.

در روش ترمولیز فولیکول با حرارت غیر فعال می گردد.

الکترولیز موهای سفید چگونه است؟

برای الکترولیز موهای سفید ، پزشک پروبی سوزنی شکل را به فولیکول وارد می کند و با امواج الکتریکی سبب ایجاد واکنش تخریبی - گرمایی یا شیمیایی می شود.

فواید الکترولیز موهای زائد

 • غیر تهاجمی
 • نتیجه بخش
 • دارای اثرات دائمی
 • تاثیرگذاری بر روی موی روشن
 • مقرون به صرفه در نواحی کوچک
 • عدم نیاز به اقدامات مراقبتی خاص

*در شرایط خاص ، با دریافت تاییدیه از جانب پزشک ، الکترولیز ، قابل استفاده برای بانوان باردار می باشد.

آیا الکترولیز دردناک است؟

الکترولیز به خصوص به شیوه مستقیم روشی بسیار دردناک محسوب می شود.

اما در صورت استفاده از کرم های بی حسی موضعی نیم ساعت پیش از انجام آن، متوجه هیچگونه دردی نخواهید شد.

مهارت پزشک متخصص نیز به میزان قابل توجهی بر شدت درد ناشی از امواج تاثیر می گذارد.

ممنوعیت استفاده از الکترولیز موی سفید کدام است؟

الکترولیز موهای سفید به افراد زیر توصیه نمی شود:

 • بانوان باردار و شیرده
 • نوجوانان زیر 18 سال
 • وجود هرگونه مشکل پوستی یا بیماری پوستی
 • و ...

*برای اطمینان از بروز هیچگونه مشکل و عارضه جانبی ، حتما پزشک را از سابقه دارویی و درمانی خود آگاه سازید.

زیرا در برخی شرایط برای مثال وجود عفونت در بدن ، نیاز به اقدامات احتیاطی برای بالا بردن سطح ایمنی درمان می باشد.

تفاوت الکترولیز و لیزر موهای زائد

الکترولیز لیزر
زمانبر سریع
مناسب نواحی کوچک مناسب نواحی وسیع
مناسب از بین بردن موی سفید، نارنجی، طلایی، زیتونی، خاکستری و ... مناسب از بین بردن موی ضخیم به رنگ سیاه بر روی پوست روشن
عدم محدودیت برای حذف مو در اطراف چشم غیر قابل استفاده از اطراف چشم
دردناک بدون درد (درد اندک)
احتمال بروز عوارضی نظیر جای زخم در صورت کاکرد صحیح بدون عارضه

عوارض الکترولیز موهای سفید کدامند؟

الکترولیز درمانی ایمن و بدون عارضه می باشد.

اما در صورت عدم در نظر گرفتن ملاحظات مراقبتی و یا اجرای عملیات توسط افراد ناشی در شرایط غیر بهداشتی ، عوارض زیر بروز پیدا می کنند:

 • عفونت (ناشی از استفاده از سوزن‌ های غیر استروئیدی)
 • درد شدید
 • التهابات پوستی
 • زخم و جراحت
 • و ...

*حتما در انتخاب کلینیک و پزشک دقت نمایید.

کلیک کنید

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران + عکس و لیست قیمت

ویژگی بهترین مرکز الکترولیز موهای زائد عبارتست از:

 • دارای مجوز
 • بهداشتی
 • استفاده از دستگاه های به روز و اصل
 • بررسی شرایط پوستی پیش از هر اقدامی
 • ارائه توصیه های مراقبتی پیش و پس از درمان
 • رضایت بالای مراجعین

الکترولیز موهای سفید در منطقه 2

تاج بازدید : 263 سه شنبه 27 تیر 1402 : 1:49 نظرات (0)

با نحوه انجام الکترولیز موهای سفید در منطقه 2 بیشتر آشنا شوید!

لیزر و الکترولیز ، دو درمان با اصالت و موثر هستند.

نتایج استفاده از هر دو روش ، به اثبات رسیده و طرفداران آن بیش از پیش شده است.

می توان گفت این دو روش ، بدون نیاز به روتوش پوست را مشابه پوست سلبریتی ها صاف ، یکدست ، درخشان و بی نقص می سازد.

در مقاله پیش رو با لزوم استفاده از الکترولیز موهای سفید بیشتر آشنا خواهید شد.

کلیک کنید

مرکز لیزر موهای زائد در گیشا مطب دکتر فراهانی

الکترولیز موی زائد چیست؟

الکترولیز ، تکنیکی دستگاهی بر پایه امواج الکتریکی می باشد.

این روش به دو صورت گالوانیک یا ترمولیز انجام می گیرد.

البته، پزشک قادر به اجرای هر دو روش برای کسب بهترین نتیجه نیز خواهد بود.

در روش گالوانیک ، جریان الکتریکی باعث ایجاد واکنشی شیمیایی شده و فولیکول را تجزیه می کند.

و در روش ترمولیز ، حرارت پروب فولیکول را تخریب می کند.

الکترولیز موی سفید

الکترولیز بهترین گزینه برای از بین بردن موی سفید ، خاکستری ، نارنجی ، زیتونی و طلایی می باشد.

هزینه الکترولیز موهای سفید چقدر است؟

هزینه الکترولیز بسته به تعداد دقیقه استفاده از دستگاه محاسبه می گردد و برای هر ناحیه متفاوت می باشد.

و رنج قیمت آن 60 هزار الی 1 میلیون تومان می باشد.

عوارض الکترولیز موی سفید چیست؟

الکترولیز عارضه جانبی ندارد.

تنها پس از درمان ممکن است احساس ناخوشایندی همراه با قرمزی ، پوسته ریزی و التهاب مشاهده گردد.

این عارضه موقت بوده و به مرور از بین می رود.

البته در صورت عدم انجام صحیح الکترولیز ، بروز اسکار و جراحت غیر ممکن نخواهد بود.

آیا الکترولیز درد دارد؟

حین الکترولیز ، دردی همانند نیش حشره احساس می گردد.

به خصوص در روش مستقیم یا گالوانیک این حس بیشتر خواهد بود.

به همین دلیل بیشتر متخصصین ، پیش از انجام الکترولیز موی سفید، استفاده از کرم های بی حسی موضعی را پیشنهاد می دهند.

استفاده از این کرم ها یک ربع الی نیم ساعت قبل از درمان کارآمد خواهد بود.

الکترولیز چند جلسه طول میکشد؟

تعداد جلسات الکترولیز در فردی به فرد دیگر متفاوت است.

معمولا برای دریافت جواب قطعی از این روش درمانی، 12 جلسه توصیه می گردد.

طول مدت زمان هر جلسه 20 الی 1 ساعت خواهد بود.

کلیک کنید

معرفی 5 مرکز لیزر در غرب تهران

آیا الکترولیز ضرر دارد؟

الکترولیز درمانی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد و اگر به درستی انجام شود ، بر هیچ ارگانی از بدن آثار منفی بر جای نخواهد گذاشت.

آیا الکترولیز برای بارداری مضر است؟

بارداری دوره ای حساس است.

به عقیده بسیاری از پزشکان انجام هرگونه اقدام غیر ضروری به صرف زیبایی در این دوره توصیه نمی شود.

پزشکان برای ممانعت از بروز هرگونه آسیب به مادر و جنین ، درمان را تا پس از بارداری به تعویق می اندازند.

الکترولیز گرچه درمانی ایمن محسوب می شود ، اما درد و استرس ناشی از این اقدام ممکن است برای مادران جوان به خصوص در سه ماهه اول بارداری مطلوب نباشد.

به خصوص که استفاده از کرم های بی حسی موضعی نیز توصیه نمی شود.

*مادران عزیز ، تغییرات هورمونی در دوره بارداری ، عاملی برای مقاومت موی زائد در جهت از بین رفتن می باشد.

پس بهتر است درمان به زمان تعادل هورمونی موکول شود.

تعداد صفحات : 8

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 294
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 9
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 253
 • آی پی دیروز : 157
 • بازدید امروز : 947
 • باردید دیروز : 401
 • گوگل امروز : 26
 • گوگل دیروز : 18
 • بازدید هفته : 3,236
 • بازدید ماه : 15,945
 • بازدید سال : 65,592
 • بازدید کلی : 389,755