loading...

مرکز لیزر مو های زائد هانا

مرکز لیزر مو های زائد بدن صورت دست و پا در شرق تهران تهرانپارس

هایفوتراپی چگونه روی لیفت صورت اثر میگذارد ؟

تاج بازدید : 191 یکشنبه 15 بهمن 1402 : 20:25 نظرات (0)

هایفوتراپی صورت، یکی از تازه‌ترین ارمغان‌های علم پزشکی در حوزه زیبایی است. یکی از خواسته‌های دیرین بشر معکوس شدن روند پیری صورت بوده است.

هایفوتراپی چیست ؟

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی، متوقف کردن روند پیری پوست دیگر یک رویای دور از دسترس نیست. یکی از درخشان‌ترین تکنولوژی‌ها در این زمینه هایفوتراپی است که توسط دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود. معروف‌ترین دستگاه‌های هایفوتراپی عبارتند از: هایفو اولتراپی، هایفو دابلو، هایفو اولترافورمر و هایفو اولترا.

هایفوتراپی تهران

هایفوتراپی کاربردهای مختلفی دارد از جمله: رفع چین و چروک، رفع غبغب، لیفت صورت و ابرو، زاویه دار کردن صورت و لاغری موضعی. هایفو از روشی غیر تهاجمی و غیر تزریقی برای تاثیرگذاری بر پوست بهره می‌برد. با این حال نتایجی روی پوست ایجاد می‌کند که قابل مقایسه با جراحی لیف صورت است و ماندگاری طولانی مدت دارد.

 

مکانیسم اثرگذاری هایفوتراپی

 

عاملی که باعث جوانی و قوام پوست بدن می‌شود، پروتئینی به نام کلاژن است. با افزایش سن، تولید کلاژن در بدن کاهش می‌یابد و در نتیجه چین و چروک و افتادگی در پوست ظاهر می‌شود.

هایفوتراپی این قابلیت را دارد که پوست را برای تولید مجدد کلاژن طبیعی تحریک کند.

این تکنولوژی با انرژی امواج فراصوت کار می‌کند. در واقع امواج را به صورت متمرکز به آن بخش از لایه‌های پوست می‌رساند که نیازمند جوانسازی هستند. انرژی وارد شده به لایه‌های مذکور، باعث ایجاد حرارت در آن ناحیه می‌شود.

این افزایش حرارت، آسیبی کنترل شده را به بافت‌های فرسوده وارد می‌کند. بدن برای جبران این آسیب‌ها وارد عمل می‌شود و شروع به کلاژن سازی می‌کند. فرآیند کلاژن سازی بلافاصله شروع می‌شود و به صورت مداوم تا مدتی طولانی ادامه پیدا می‌کند.

نتیجه این تغییرات، پوستی جوان و شاداب خواهد بود که قوام و کیفیتی مطلوب دارد.

نکته قابل توجه در هایفوتراپی آن است که روند جوانسازی پوست بدون عملی تهاجمی و با تکیه بر روش ترمیمی خود بدن صورت می‌گیرد. در نتیجه عوارض این روش به حداقل می‌رسد و اثربخشی بالایی پیدا می‌کند.

هایفوتراپی روشی غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست است.

https://tehclinic.ir/هایفوتراپی-در-تهران/

چند جلسه برای لیفت صورت با هایفو لازم است؟

تاج بازدید : 138 یکشنبه 15 بهمن 1402 : 20:18 نظرات (0)

لیفت صورت با هایفو  ;عوامل مختلفی بر کیفیت و قوام پوست تاثیر می‌گذارند از جمله: سن، شرایط محیطی، ژنتیک، بیماری‌ها و سبک زندگی. عوامل ذکر شده برای همه افراد یکسان نیستند. در نتیجه حتی با وجود سن تقویمی یکسان، درجه پیری پوست افراد ممکن است بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل نمی‌توان برای همه افراد از یک الگوی ثابت در هایفوتراپی صورت بهره برد.

بهترین فرد برای تشخیص تعداد جلسات مورد نیاز در هایفوتراپی، پزشک متخصصی است که شرایط پوست شما را به دقت بررسی کرده باشد.

اصولا برای افرادی که درجه پیری پوست خفیف تا متوسط را تجربه می‌کنند، یک جلسه هایفو در سال پیشنهاد می‌شود. بنا به تشخیص پزشک و به منظور تکمیل درمان ممکن است جلسه دوم نیز بعد از گذشت شش ماه توصیه شود.

تاثیر هایفوتراپی صورت بلافاصله قابل مشاهده است اما نتیجه قطعی آن پس از گذشت حدود سه ماه نمایان می‌شود.

نتایج هایفوتراپی صورت بلافاصله قابل مشاهده است.

هایفوتراپی تهران

آیا می‌توان از روش‌‌های درمانی مکمل در کنار هایفوتراپی بهره برد؟

 

بله. اگر درجه افتادگی پوست بالا باشد یا امکان استفاده مجدد از هایفوتراپی برای بهبود شرایط پوست نباشد، می‌توان از روش‎های مکمل استفاده کرد. برای این منظور می‌توان از درمان‌های متفاوتی کمک گرفت مثل: کاشت نخ لیفت، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس.

توجه داشته باشید که روش‌های مکمل نباید بلافاصله پس از هایفوتراپی صورت انجام شوند.

حتما پیش از انجام هر یک از درمان‌های تکمیلی با پزشک خود مشورت کنید.

https://tehclinic.ir/هایفوتراپی-در-تهران/

هایفو دابلو گلد چه تفاوتی با دستگاه‌های مشابه دارد؟

تاج بازدید : 139 یکشنبه 15 بهمن 1402 : 20:14 نظرات (0)

هایفو دابلو گلد جدیدترین و موثرترین دستگاه هایفو است که دقت و قدرت به مراتب بالاتری نسبت به دستگاه‌های مشابه دارد. دقت بالای این دستگاه باعث می‌شود تا امواج دقیقا ناحیه مورد نظر پزشک را هدف بگیرند.

این دستگاه برای رسیدن به نتیجه مطلوب، در سه عمق متفاوت قابل تنظیم است. برای مناطق کم عمق صورت مثل پیشانی یا اطراف چشم‌ها، عمق یک و نیم میلیمتری پوست را به صورت دقیق هدف می‌گیرد.

برای تاثیرگذاری  در مناطقی مثل فک و غبغب، عمق 3 میلیمتری پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد. توانایی دسترسی به عمق چهار و نیم میلیمتری پوست، به این دستگاه اجازه هایفوتراپی در بافت‌های عمیق‌تری مثل عضلات گردن را می‌دهد.

تفاوت دیگر هایفو دابلو گلد با دستگاه‌های مشابه در سرعت آن است. این دستگاه با سرعت 300 شات در 8 دقیقه، زمان مورد نیاز برای تکمیل هایفوتراپی را تقریبا به نصف کاهش می‌دهد. این امر باعث می‌شود تا استفاده از این دستگاه از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه‌تر باشد.

https://tehclinic.ir/هایفوتراپی-در-تهران/

همچنین تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه، راحتی بیشتر و احساس درد کمتر را برای بیمار به همراه دارد. در این روش، فرد می‌تواند بلافاصله پس از انجام هایفوگرافی به فعالیت‌های روزمره بازگردد و نیازی به استراحت ندارد.

سوالات متداول درباره پاک کردن تاتو با لیزر

تاج بازدید : 108 جمعه 13 بهمن 1402 : 14:59 نظرات (0)

عکس قبل و بعد پاک کردن تاتو با لیزر در تهران 

آیا لیزر تاتو درد دارد؟

 

زمانیکه فرد تصمیم به پاک کردن تاتو با لیزر دارد اولین سوال در ذهن او این است که آیا لیزر تاتو درد دارد؟ متغیر های زیادی وجود دارد که باعث درد یا عدم درد در افراد مختلف می شود.

برای پاک کردن تاتو متخصص برای هر فرد برنامه متفاوتی را در نظر می گیرد و تعداد جلسات و مدت زمان انجام کار برای همه افراد یکسان نیست.

روش مورد استفاده و مدت زمان جلسات از جمله عواملی هستند که بر میزان درد ناشی از پاک کردن تاتو تاثیر گذار هستند.

آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است و نمی توان برای همه افراد یک گزینه کلی در نظر گرفت. ایجاد تورم، التهاب و قرمزی پس از انجام کار در همه افراد امری غیر قابل اجتناب و طبیعی است و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی این مشکلات از بین خواهد رفت. 

زمانیکه فرد تصمیم به پاک کردن تاتو با لیزر دارد اولین سوال در ذهن او این است که آیا لیزر تاتو درد دارد؟ متغیر های زیادی وجود دارد که باعث درد یا عدم درد در افراد مختلف می شود.

برای پاک کردن تاتو متخصص برای هر فرد برنامه متفاوتی را در نظر می گیرد و تعداد جلسات و مدت زمان انجام کار برای همه افراد یکسان نیست.

روش مورد استفاده و مدت زمان جلسات از جمله عواملی هستند که بر میزان درد ناشی از پاک کردن تاتو تاثیر گذار هستند.

آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است و نمی توان برای همه افراد یک گزینه کلی در نظر گرفت. ایجاد تورم، التهاب و قرمزی پس از انجام کار در همه افراد امری غیر قابل اجتناب و طبیعی است و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی این مشکلات از بین خواهد رفت. 

بهترین دستگاه برای پاک کردن تاتو با لیزر کدام دستگاه است؟ 

عکس قبل و بعد پاک کردن تاتو با لیزر در تهران

لیزر های بسیار مختلفی برای پاک کردن تاتو با لیزر وجود دارد که افراد می توانند از آنها استفاده کنند. بهترین و موثر ترین روش برای پاک کردن سریع و قطعی تاتو و خالکوبی ها لیزر کیوسوییچ است.

مزایای لیزر کیوسوییچ نفوذ به عمق پوست بدون ایجاد آسیب به سایر بافت ها می باشد. ترجیح بسیاری از افراد و متخصصین برای رفع لیزر و خالکوبی دستگاه کیوسوییچ می باشد. 

 

تعداد جلسات پاک کردن تاتو چقدر است؟

 

با توجه به وسعت و عمق تاتو تعداد جلسات در هر فرد کاملا متفاوت می باشد. تعداد جلسات در موارد معمولی که رنگ دانه ها مقاومت زیادی ندارند بین 3 الی 5 جلسه می باشد.

برای مواردی که وسعت و عمق آنها زیاد است 10 الی 12 جلسه لیزر نیاز است. عوامل موثر بر تعداد جلسات عبارتند از: نوع پوست، محل قرار گیری تاتو ، نحوه عملکرد سیستم ایمنی شخص ، تکنولوژی دستگاه مورد استفاده ، تجربه تکنسین ، نوع جوهر مورد استفاده ، جای زخم در محل تاتو و...


هزینه و قیمت پاک کردن تاتو در هر جلسه چقدر است؟ 

 

هزینه های پاک کردن تاتو با لیزر بستگی به عوامل متعدد و مختلفی دارد و کاملا متغیر می باشد. ابتدا فرد باید به مرکز لیزر مراجعه کند و با معاینه و مشاهده تاتو نسبت به نحوه انجام کار تصمیم گیری شود.

نوع دستگاه، تعداد جلسات انجام کار، مقدار تاتو روی بدن و... همگی از جمله عواملی هستند که بر بهای نهایی آن تاثیر گذار هستند. بنابراین پاک کردن تاتو دارای هزینه و قیمت متغیری است و افراد باید با مرکز مورد نظر ارتباط برقرار کنند. 

https://tehclinic.ir/laser-removal-tatoo-tehran/

مهمترین سوالات درباره لیزر موهای زائد

تاج بازدید : 117 یکشنبه 08 بهمن 1402 : 18:00 نظرات (0)

سوالات متداول لیزر مو تهران

آیا درمان لیزر موهای زائد دردناک است؟

درمان لیزر موهای زائد ممکن است باعث احساسی مشابه ضربه یا سوزش در پوست شود، اما این احساس برای اکثر افراد قابل تحمل است. برای کاهش ناراحتی، می توان قبل از جلسه از پمادهای بی حسی موضعی استفاده نمود.

آیا درمان لیزر موهای زائد ایمن است؟

درمان لیزر موهای زائد اگر به وسیله دستگاه‌ های مجهز و توسط کارشناسان حرفه ‌ای انجام شود، کاملا ایمن است. با این حال، ممکن است بعضی از عوارض جانبی مانند التهاب، قرمزی، ترک ‌های سطحی پوست و تغییر رنگ پوست در آنها رخ دهد. رعایت نکات پس از درمان و مشورت با پزشک قبل از شروع درمان می ‌تواند خطر این عوارض را کاهش دهد.

چه تعداد جلسات لیزر برای نابودی کامل موهای زائد لازم است؟

تعداد جلسات لیزر برای نابودی کامل موهای زائد به عوامل مختلفی مانند نوع پوست، رنگ مو، منطقه درمان و نوع دستگاه لیزر بستگی دارد. به طور معمول 6 تا 8 جلسه لیزر به فواصل زمانی معین بین هر جلسه برای دستیابی به نتایج مطلوب لازم است. همچنین، ممکن است نیاز به جلسات تکمیلی در آینده باشد تا موهای جدیدی که در دوره رشد بوده ‌اند را نابود کند.

بهترین دستگاه لیزر مو برای نابودی در مرکز لیزر مو تهران

در مرکز لیزر مو تهران بهترین دستگاه ها ارائه میشوند . بهترین دستگاه لیزر برای نابودی موهای زائد به میزان زیادی به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. هنگام انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. نوع دستگاه لیزر: دستگاه‌ های لیزر موهای زائد عموما در دو نوع عمده تولید می ‌شوند: دیود لیزر و Nd:YAG لیزر. دیود لیزر برای پوست ‌های روشن تر و موهای رنگی مناسب است؛ در حالی که Nd:YAG لیزر برای پوست ‌های تیره ‌تر و موهای تیره رنگ موثرتر است.
 2. قدرت و تنظیمات دستگاه: دستگاه‌ های لیزر با قدرت و تنظیمات مختلف عرضه می ‌شوند. قدرت بالا و تنظیمات قابل تغییر می ‌توانند در بهبود کارایی و نتایج درمان کمک کنند.
 3. سیستم خنک‌کننده: لیزر موهای زائد ممکن است باعث ایجاد حرارت در پوست شود. برخی از دستگاه‌ ها دارای سیستم خنک‌کننده هستند که به کاهش حساسیت و آسیب به پوست کمک می‌کند. این سیستم‌ ها می‌ توانند راحتی شما در طول جلسات لیزر را افزایش دهند.

منبع : 

https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-206/1442388-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D9%88-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

چگونگی انجام لیزر موهای زائد دست

تاج بازدید : 104 سه شنبه 03 بهمن 1402 : 12:48 نظرات (0)

لیزر موهای زائد دست چگونه انجام میشود یکی از بیشترین درخواست های مراجعه کنندگان به کلینیک های لیزر موهای زائد تهران انجام و از بین بردن موهای زائد دست با لیزر  میباشد . 

در مطلب ویژگی های مراکز لیزر مو خوب توضیح دادیم تاثیر گذاری لیزر به دستگاه ان بسیار بستگی دارد دستگاه خوبی که بتواند به صورت موثر موهای زائد را از ریشه از بین ببرد.

بهترین دستگاه ال حاضر در ایران برای از بین بردن موهای زائد دست دستگاه الکس کندلا امریکایی میباشد که از جواهر کندلا ساخته شده

سیستم کولینگ این دستگاه باعث میشود کمترین دردی احساس کنید اما برای افراد حساس تر میتوان از پماد بی حسی استفاده کرد.

قیمت لیزر موهای زائد دست با دستگاه الکس کندلا

در اینجا میتوانید لیست قیمت قسمت های مختلف دست از بازو ساعد و روی انگشتان را مطالعه کنید .

اسم ناحیه لیزر مو دست قیمت و هزینه
دست کامل- از سرشانه تا روی انگشتان 100 الی 400 هزار (عمدتا 250 هزار)
بازو 100 الی 200 هزار
ساعد 200 الی 300 هزار
روی انگشتان دست 80 الی 100 هزار

کدام مرکز لیزر مو از همه بهتر است ؟

مراکز لیزر موهای زائد زیادی در سرتاسر تهران وجود دارد اما بهترین انها در لیست زیر امده اند 

دکتر فراهانی گیشا ( مسیر یابی )

02188231608

[button color="green" size="small" link="tel:02188231608" icon="" target="false" nofollow="false"]تماس[/button]

مطب زیبایی دکتر فراهانی
مطب زیبایی دکتر فراهانی

دایود

مرکز لیزر مو یاس شریعتی ( مسیر یابی )

02126415340

[button color="green" size="small" link="tel:02126415340" icon="" target="false" nofollow="false"]تماس[/button]

کلینیک یاس

الکس آیس 2023

کلینیک ایوا دکتر بهروان پاسداران ( مسیر یابی )

02126714174

[button color="green" size="small" link="tel:02126714174" icon="" target="false" nofollow="false"]تماس[/button]

دکتر سارا بهروان کلینیک پوست مو زیبایی در پاسداران
دکتر سارا بهروان کلینیک زیبایی ایوا در شمال تهران

الکس کندلا 2020

دکتر کاظم محقق مرزداران مسیریابی

02144219771

[button color="green" size="small" link="tel:02144219771" icon="" target="false" nofollow="false"]تماس[/button]

دکتر کاظم محقق لیزر

برای دیدن همه مراکز لیزر مو در تهران روی لینک زیر کلیک کنید

https://tehclinic.ir/مراکز-های-لیزر-خوب-در-تهران/

دلیل اینکه چرا لیزر مو تنها دلیل و راه حل برای از بین رفتن موهای زائد است را میتوان در بکارگیری اخرین تکنولوژی لیزر موهای زائد دانست . این تکنولوژی برای که از صنعت لیزر سرچشمه میگیرد به عمق موها نفوذ کرده و باعث از بین رفتن فولیکول های مو در ریشه مو میشود حالا پس از سالها از گذشت علم این تکنولوژی بیشتر پیشرفته و دستگاه های جدیدتری معرفی شده اند یکی از بهترین دستگاه ها الکس کندلا میباشد که از جواد کندلا ساخته شده و بهترین دستگاه برای نابودی دائمی موها میباشد .

الکس کندلا دستگاه موثر برای نابودی موهای زائد

تجهیزات لیزر الکساندرایت کندلا، یا به عنوان کندلا الکس نیز شناخته می‌شوند، از تولید شرکت آمریکایی کندلا برای دستگاه‌های لیزر زیبایی و درمانی می‌باشند. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته و کسب نتایج موفقیت‌آمیز، موفق به ارتقاء به عنوان بهترین دستگاه لیزر حذف موهای زائد شده است.

در ابتدا، مفهوم این موضوع حائز اهمیت است که اشعه لیزر در طیف مختلف طول موج تولید می‌شود و هر نوع لیزر بسته به طول موج مشخص، کاربردهای متنوعی در زمینه‌هایی از قبیل صنعت، هنر، پزشکی، زیبایی، و نظامی را دارا خواهد بود.

چرا کندلا بهترین دستگاه است ؟ 

علت اصلی اعتبار الکس کندلا به عنوان بهترین دستگاه لیزر در حال حاضر، به این باز می‌گردد که این دستگاه از اشعه الکس با طول موج مناسب و انرژی بسیار بالا بهره می‌برد. این اشعه الکس توانایی تمرکز بر روی فولیکول‌های هدف را داراست و از آسیب به بافت‌های اطراف جلوگیری می‌کند.

همچنین، نتایج تحقیقات متعدد بر روی افرادی که با الکس کندلا درمان شده‌اند، نشان می‌دهد که در سه ماه پس از درمان با الکساندرایت، حدود 90 درصد کاهش در رشد موهای زائد ایجاد شده است. این نتیجه نسبت به دستگاه‌های لیزر دیگر، بهترین عملکرد را از خود نشان داده و به‌طور کاملاً موفقیت‌آمیز ارزیابی شده است.

برای دیدن بهترین مراکز یزر مو در تهران با بهترین دستگاه روی لینک زیر کلیک کنید .

https://tehclinic.ir/مراکز-های-لیزر-خوب-در-تهران/

تعداد صفحات : 42

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 294
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 72
 • آی پی دیروز : 189
 • بازدید امروز : 262
 • باردید دیروز : 1,461
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 23
 • بازدید هفته : 4,868
 • بازدید ماه : 18,640
 • بازدید سال : 89,475
 • بازدید کلی : 413,638