loading...

مرکز لیزر مو های زائد هانا

مرکز لیزر موهای زائد در تهران با بهترین متخصص برای انجام لیزر موهای زائد بدن دست پا کمر گودی کمر ران پاها صورت خط ریش برای اقایان و بانوان با دستگاه الکساندرایت کندلا و الکساندر با بهترین نتیجه دائمی

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران در تهران و ویژگی های منحصر به فرد این روش

لیزر موهای زائد، جدیدترین روش برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته بدن است که در ایران بسیار گسترش پیدا کرده و همچنان در حال معرفی شدن به مردم است.این روش مضرات روش های دیگر را به همراه ندارد و همچنین اگر بررسی کنید میبینید که متخصصین و پزشکان پوست و مو معمولا از این روش استفاده میکنند و آن را توصیه میکنند در حالیکه روش های دیگر غالبا توسط افراد غیرمتخصص در زمینه بهداشت و سلامت پوست و مو ارائه میشود.

در این مطلب علاوه بر معرفی مراکز لیزر درباره چگونگی لیزر عوارض درد و همه سوالات شما در ادامه خواهیم پرداخت

مراکز لیزر موهای زائد خوب تهران

ابتدا در این بخش به معرفی مراکز لیزر موهای زائد

 1. شرق تهران
 2. غرب تهران
 3. شمال تهران
 4. مرکز تهران

خواهیم پرداخت . در هر منطقه سعی شده معتبر ترین مراکز و شناخته شده ترین مراکز آورده شود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد غرب تهران

در غرب تهران و شمال غرب تهران شلوغ ترین مناطق و بورس ترین مناطق رای لیزر که مراکز خوبی در آن قرار دارند شامل

 • سعادت اباد
 • صادقیه
 • مرزداران
 • پونک
 • گیشا
 • شهرک غرب
 • جنت اباد
 • تهرانسر

میباشد.


مرکز لیزر موهای زائد سعادت اباد

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد پارادایس زیر نظر دکتر ناهید محمدی دارای دستگاه

 • الکس کندلا
 • الکس دایود
 • ipl
 • دسترسی مناسب و محیط بهداشتی
 • دارای دستگاه کارت خوان
 • هزینه های مناسب ( فول بادی 610 هزار تومان بانوان )

شمارا دعوت میکند تا با مراجعه این مرکز از شر موهای زائد خود رهایی یابید.

شماره تماس :

۰۲۱۲۶۶۵۴۵۰۰

۰۲۱۲۶۶۵۴۵۱۱

 

آدرس :

سعادت اباد سرو شرقی

تماس در خارج ساعات کاری و مشاوره در واتس آپ :

اینجا کلیک کنید

اطلاعات بیشتر درباره لیزر موهای زائد سعادت اباد کلیک


مرکز لیزر موهای زاید در مرزداران و صادقیه

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد دکتر کاظم محقق دسترسی مناسب برای اهالی مرزداران و صادقیه تهران

شنبه تا پنجشنبه : 10 صبح الی 2 بعد از ظهر
/ 4 بعد از ظهر الی 8 شب

مشاوره رایگان :

02144219771

صادقیه – اشرفی اصفهانی – ابتدای مرزداران – پ 227 – طبقه چهارم


مرکز لیزر موهای زائد در پونک

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد ژیوانو پونک اماده ارائه خدمات موزدایی به شما عزیزان منطقه

 • باغ فیض
 • پونک
 • سردار جنگ

میباشد.

جهت تماس و مشاوره بیشتر با شماره

۰۲۱۴۴۸۹۷۸۶۲

در تماس باشید.

در خارج ساعات کاری شماره پایین را ذخیره کرده و زمان خود را تعیین کنید و یا سوالات بیشتر خود را مطرح کنید.

۰۹۱۹۹۳۵۷۷۸۷


لیزر موهای زائد گیشا

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر گیشا

09126092544

گیشا چهار راه علیایی

اطلاعات بیشتر مرکز لیزر گیشا کلیک


مراکز لیزر موهای زاید شرق تهران

در شرق تهران مناطق بورس و شلوغ برای مراجعه به مراکز لیزر معتبر میتوان به مناطق

 • پیروزی
 • نارمک
 • تهرانپارس  
 • هروی 

نام برد.

کلینیک لیزر موهای زائد در تهرانپارس

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد دکتر شیرین راحمی متخصص پوست مو زیبایی

فلکه سوم تهرانپارس (ضلع شمالی)، جنب داروخانه لقمان، مجتمع پزشکان پارسیان، طبقه اول، واحد یک
تلفن تماس : 

02177720588

دارای دستگاه کارت خوان

دسترسی مناسب

محیط بهداشتی رعایت پروتکل های بهداشتی

اطلاعات بیشتر لیزر مو در تهرانپارس کلیک


کلینیک لیزر موهای زائد در هروی

⭐⭐⭐⭐⭐

مرکز لیزر موهای زائد هروی

آدرس؛ تهران ،هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

تلفن تماس

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

دارای دستگاه کارت خوان

دسترسی مناسب

محیط بهداشتی رعایت پروتکل های بهداشتی

وبسایت شخصی سابرینا کلینیک

sabrinaclinic.com


لیزر موهای زائد در تهران

در اینجا به عواملی میپردازیم که ارجحیت روش لیزر را بر روش های دیگر نشان میدهد، پارادایس، بهترین مرکز لیزر در تهران است که قبل از انجام فرایند لیزر موهای زائد در آن، مشاورین تمام اطلاعات را راجع به این روش به شما توضیح میدهند که قسمت کوچکی از این اطلاعات در اینجا ذکر شده است.

بهترین مرکز لیزر در شرق تهران دکتر شیرین راحمی و مرکز لیزر در غرب دکتر ناهید محمدی هر دو متخصص پوست مو زیبایی

هزینه و قیمت

اینکه شما چقدر هزینه میتوانید برای از بین بردن موهای زائد خود صرف کنید مهم است تا روش مناسب را پیدا کنید ولی بهتر است فقط این را مدنظر نداشته باشید، گاها مردم سراغ روش هایی میروند که کمترین هزینه ها را دربر دارد ولی در عین حال عوارضی برای آنها ایجاد میکند که خودشان از آنها بی خبرند و به هیچ عنوان این به صرفه نیست که با هزینه کم، این همه مضرات را به جان بخرید.روش لیزر موهای زائد از دسته روش هایی است که هزینه آن نسبت به بقیه روش ها میتواند بالاتر باشد، بنابراین مردم از این دید به آن نگاه میکنند در حالی که این روش بهترین روش از دید وزارت بهداشت امریکا است و ایمنی و استاندارد آن در حفظ سلامت افراد، بسیار بالا است، پس به جای اینکه صرفا از منظر هزینه به آن نگاه کنید، باید توجه کنید که در انتخاب فرایند هایی که در سلامت شما دخیل هستند، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، سلامتی شما است. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران پارادایس

لیزر موهای زائد اقایان در تهران

برای مطلع شدن نسبت به هزینه لیزر بخش های مختلف بدن میتوانید با پارادایس، بهترین مرکز لیزر در تهران، تماس حاصل فرمایید.

 

لیزر موهای زائد در بانوان

 

آیا توانایی تحمل درد را دارید؟

این چیزی است که مردم قبل از انتخاب روش های مختلف باید به آن پاسخ بدهند، مو های زائد همانند بقیه موها در پوست قرار دارند، دقیقا همانجایی از بدن که نورون های حسی درد در آنجا قرار گرفته اند، بنابراین روش های مختلف میتوانند با از بین بردن موهای زائد این نورون ها را تحریک کنند و منجر به احساس درد کم یا زیاد توسط فرد شوند.در برخی از روش های اپیلاسیون مثل وکس، به دلیل کنده شدن مو از سطح پوست، فرد درد زیادی را تحمل میکند و باید بعد از آن اسپری خنک کننده بر روی پوست زده شود.ناگفته نماند که در این روش ها، کشیده شدن پوست هنگام کنده شدن موها باعث کشیدگی و چروک شدن پوست در طولانی مدت میشود.گفته میشود وکسینگ و الکترولیز از دردناک ترین روش های از بین بردن موهای زائد هستند.در لیزر موهای زائد، مدت زمان بسیار کوتاهی اشعه لیزر به ناحیه کوچکی از پوست برخورد میکند، سوزش بسیار کمی را بر روی پوست در چند صدم ثانیه احساس میکنید و شاید هم این احساس را نداشته باشید، با بروزترین تکنولوژی ها مثل لیزر الکساندرایت ، عمق نفوذ لیزر به حداقل مقدار ممکن رسیده است بنابراین آسیب دیدگی پوست با لیزر موهای زائد، میتواند در حد یک آفتاب سوختگی جزئی باشد آن هم برای پوست های حساس.

لیزر موهای زائد در تهران

معایب روش های دیگر

پس اگر قانع شده اید که لیزر موهای زائد راحت ترین روش است، مفتخر میشویم انجام این کار را به بهترین مرکز لیزر در تهران، یعنی مرکز لیزر موهای زائد پارادایس بسپارید.همچنین بخوانید

 

 

 

 

 

مرکز لیزر تهرانپارس از بین بردن موها زائد بدن قیمت و تخفیف ویژه مرکز لیزر تهرانپارس از بین بردن موها زائد بدن قیمت و تخفیف ویژه

 

مضرات روش های مختلف را میدانید؟

روش های مختلف هر کدام مزایا و معایب به خصوص خود را دارند.در روش لیزر موهای زائد، عموم مردم تصور میکنند که این روش سرطانزا است و باعث ایجاد سرطان پوست میشود در حالی که حتی یک مورد ابتلا به سرطان هم در کل دنیا از زمانی که این روش ابداع شده است، بعد از انجام این فرایند بر روی افراد، گزارش نشده است.این اثبات از لحاظ آماری بود در حالی که شواهد علمی هم ثابت میکند که لیزر موهای زائد به هیچ عنوان منجر به سرطان نمیشود و سازمان بهداشت جهانی که بر کوچک ترین چیز ها نظارت میکند، مطمئنا بر روی لیزر موهای زائد و استاندارد بودن دستگاه ها و خود روش نظارت دارد و همواره آنها را آزمایش و بررسی میکند.

استفاده از دستگاه های استاندارد و ارجینال باکیفیت و همچنین انواع مختلف این دستگاه ها برای افراد با پوست و موی متفاوت و وجود متخصصین و مشاورین باتجربه، باعث شده است که پارادایس به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران تبدیل بشود.

در لیست زیر هم 10 تا از بهترین مراکز لیزر در تهران را مشاهده کنید کلیک

تداوم بیشتر یا کمتر؟

برخی از روش ها تداوم بیشتری دارند و برخی موقت هستند طوری که باید هر هفته آنها را تمدید کنید ولی در کل همه روش ها محدوده خاصی برای تمدید شدن دارند.این میتواند عاملی باشد که شما با توجه به آن، روش مناسب را برای از بین بردن موهای زائد بیابید.همه به دنبال روش هایی هستند که تداوم بیشتری داشته باشد وگرنه همه به سراغ روش شیو کردن میرفتند که هزینه ای ندارد ولی عمر آن بسیار کوتاه است.لیزر موهای زائد از روش هایی است که تداوم آن بسیار بالا و طولانی مدت است و به گونه ای ماندگار محسوب میشود.در مرکز لیزر موهای زائد پارادایس از بهترین روش ها و دستگاه های لیزر موهای زائد استفاده میشود و همچنین با توجه به کیفیت کار و هزینه ها و همچنین در نظر گرفتن سلامت مراجعه کنندگان، این مرکز تبدیل به بهترین مرکز لیزر در تهران شده است.

ویژگی یک مرکز لیزر مو خوب در تهران چیست ؟

تاج بازدید : 82 یکشنبه 01 بهمن 1402 : 19:10 نظرات (0)

ویژگی یک مرکز لیزر مو خوب در تهران چه چیزی است ؟ در این مقاله به صورت کوتاه به ان پاسخ میدهیم . اولین و مهم ترین نکته و از عوامل اصلی نابودی دائمی موها دستگاه لیزر میباشد .

دستگاه لیزر مو از ویژگی های یک مرکز لیزر مو خوب در تهران

دستگاه خوب لیزر باعث از بین رفتن درست ریشه موها میشود . دستگاه های زیادی در بازار زیبایی ایران وجود دارد اما به قطع میشود گفت الکس کندلا موثر ترین این دستگاه ها است چرا که نتیجه ای که به مراجهان داده و اینکه زودتر به نتیجه مرسند باعث شده مورد استقبال قرار بگیرد.

وقت دهی منظم

حتما شده که به شما یک مرکز لیزر مو وقت داده و بعد متاسفانه ان وقت کنسل شده و به روز دیگر منتقل شده یا وقتی به مرکز لیزر مراجعه میکنید میبینید که 1 ساعت در انتظار هستید. ساعت و وقتدهی درست در یک مرکز لیزر مو از ویزگی های مهم یک مرکز لیزر مو میباشد .

بهداشت و زیبایی

خیلی از ما دوست نداریم در یک مرکز نا زیبا کار لیزر مان انجام دهیم چرا که حس خوب در یک مرکز زیبا و شییک حس خوب و احساس احترام گذاشتن به مشتری را القا میکند و از ان مهم تر بهداشت مرکز میباشد . یک مرکز که دائما ضد عفونی شود و پرسونل به صورت خیلی زیاد بهداشت شخصی خود را رعایت کنند .

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای دیدن مراکز لیزر موهای زائد که اتفاقا تمام ویزگی ها را دارد به لیست زیر مراجعه کنید .

این مراکز تمامی دستگاه ها لیزر مو مثل الکس کندلا دایود تیتانیوم و ... را دارا میباشند و از بهداشت و وقتدهی خوبی برخوردار هستند .

https://tehclinic.ir/مراکز-های-لیزر-خوب-در-تهران/

منبع بهترین مراکز لیزر مو ویژگی های آن :

کلینیک ارکید › وبلاگ ویژگی های یک جای خوب برای لیزر موهای زائد  ویژگی...  کلینیک یا سالن زیبایی از چه نوع لیزری استفاده می کند؟ ... نوع لیزر یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید پیش از انتخاب جای خوب برای لیزر موهای زائد ... خصوصیات یک مرکز لیزر موی خوب مرکز لیزر هاناخصوصیا..

برای اینکه بتوانید که یک مرکز لیزر خوب برای رفع موهای زائد بدن تان پیدا کنید، لازم است به چند نکته توجه کنید. این نکات به شرح زیر می باشند: ... ويژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی آلما› ويژگی-های...  روش لیزر موهای زائد محبوبیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است و همگام با این پیشرفت ها ‌، افزایش چشمگیر کلینیک های زیبایی را شاهد هستیم و این خود یک بررسی و . خوب 7 ویژگی بهترین کلینیک لیزر موی زائد نوآوران زیبایی ویژگی... 

ما در این مقاله میخواهیم برای یک بار ویژگی هایی که یک کلینیک لیزر خوب دارد را به شما بگوییم. کافیست تنها 5 دقیقه به مطالعه این مقاله ویژگی ... بهترین مرکز لیزر تهران چه ویژگی هایی دارد؟ روژه › بهترین-... · امروزه استفاده از اشعه لیزر برای از بین بردن موهای زائد به یک شیوه مرسوم تبدیل شده است.

این تکنولوژی با هدف قرار دادن فولیکول های مو، آن ها را ... مهمترین ویژگی های یک دستگاه لیزر موی خوب وبلاگ — هدف از نگارش این مقاله معرفی و بررسی مهم‌ترین ویژگیهای یک دستگاه لیزر موی خوب است که شما با شناخت این ویژگیها میتوانید با خیالی آسوده دستگاه ... ویژگی کلینیک لیزر خوب در کرج، الکس پرو، دایود تینانیوم کلینیک جهانشهر کرج› ویژگ ویژگی کلینیک لیزر خوب در کرج : کلینیک لیزر یکی از مهم‌ ترین نکاتی است که باید پیش از انتخاب برای درمان لیزر موهای زائد به آن توجه کنید. به این نکته دقت کنید که ... مرکز لیزر خوب را چگونه تشخیص دهیم؟

درمان سلولیت در اصفهان مرکز-لیزر-خوب... ·  انجام لیزر موهای زائد، مانند همه ی اقدامات پزشکی دیگر یک امر بسیار حساس می باشد و نیاز به دقت و آگاهی کامل دارد. روز به روز به تعداد افرادی که ... ویژگی های یک لیزر خوب در رشت کلینیک زیبایی آلمیژگی-های. یک اپراتور لیزر خوب می تواند نقش مهمی در انجام یک لیزر موهای زائد خوب و بدون عوارض و با نتایج عالی داشته باشد ، چرا که از وظایف یک اپراتور لیزر موهای زائد ، ..

لیزر الیت پلاس در تهران

تاج بازدید : 454 پنجشنبه 20 بهمن 1401 : 17:21 نظرات (0)

چرا باید به دنبال مرکز لیزر الیت پلاس در تهران بود؟

هوشیارترین زیباجویان، همواره در پی اثرگذارترین روش های درمانی- زیبایی هستند.

لیزر ایت پلاس در تهران

کلیک کنید:

مرکز لیزر مو در صادقیه

تا در قبال پرداخت هزینه، به نتیجه مطلوبی دست یابند.

در این مقاله شما عزیزان را با لیزر الیت پلاس و نکات لازم در سرعت بخشیده به نتیجه ایده آل از انواع لیزر بیشتر آشنا خواهیم کرد.

دستگاه لیزر الیت پلاس چیست؟

الیت پلاس در رده به روزترین دستگاه های لیزر ساخت کشور آمریکا قرار دارد و در سال 2018 روانه بازار شد.

شرکت تولید کننده این دستگاه سایناشور است که در سال 1991 تاسیس شد و مقر آن در وستفورد، ماساچوست می باشد.

دلیل محبوبیت بالای دستگاه لیزر الیت پلاس چیست؟

دلایل محبوبیت لیزر ایت پلاس

لیزر الیت پلاس با دارا بودن ویژگی های برجسته زیر از رقبای خود پیشی گرفته است:

 • استفاده از این دستگاه تنها در کلینیک های دارای مجوز و معتبر
 • مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)
 • دارای دو فناوری در یک دستگاه (ان دی یاگ و الکساندریت)
 • دقیق با میزان اثرگذاری بالا در مدت زمانی کوتاه (4 تا نهایتا 8 جلسه)
 • دارای سری یکبار مصرف (عدم امکان انتقال ویروس در نقاط حساس)
 • دارای سیستم خنک کننده قوی (مورد استفاده همزمان در حین لیزر درمانی)
 • عدم ایجاد کوچکترین درد غیر قابل تحمل در تمامی نقاط بدن
 • عدم بروز عوارض جانبی (سوختگی، کبودی، التهاب و ...)
 • انجام سریع لیزر در زمانی کوتاه (اسپات های بزرگ)
 • مناسب برای تمامی رنگ های پوست تیره تا روشن (حتی پوست های برنزه)
 • دو کاربره به منظور حذف موی زائد و درمان لک های پوستی (ضایعات عروقی (واریس)، کک و مک، لکه های قهوه ای روی دست و ...)
 • و ...

نحوه کار دستگاه الیت پلاس چگونه است؟

تمامی دستگاه های لیزر، با استفاده از حرارت ناشی از اشعه فناوری موجود در دستگاه، قادر به غیر فعالسازی فولیکول می باشند.

فناوری دستگاه های لیزر به معنای ویژگی های فیزیکی پرتو نور لیزر می باشد.

در اغلب دستگاه های لیزر، تنها یک فناوری مدنظر قرار داده می شود، اما لیزر الیت پلاس دارای دو فناوری در یک دستگاه است.

 • الکساندریت با طول موج 755 نانومتر
 • ان دی یاگ با طول موج 1064 نانومتر

دستگاه لیزر الیت پلاس بهتر است یا الکساندریت؟

پاسخ به این سوال را می توان با توجه به نوع فناوری دستگاه (توضیح داده شده در قسمت فوق) به خوبی درک نمایید.

در واقع، الکساندریت اشاره به تکنولوژی داشته و نام دستگاه نیست.

تفاوت لیزر الیت پلاس و کندلاالکس

بارزترین تفاوت میان لیزر الیت پلاس و کندلاالکس، عدم وجود محدودیت استفاده از الیت پلاس برای رنگ پوست های تیره می باشد.

تفاوت لیزر آپوجی پلاس و الیت پلاس

آپوجی تنها مجهز به فناوری الکساندریت است.

کلیک کنید:

از چه دستگاه‌هایی برای لیزر موهای زائد استفاده می‌شود؟

نکات لازم در سرعت بخشیده به نتیجه ایده آل از انواع لیزر کدامند؟

نکات لازم برای کسب نتیجه بهتر از لیزر

برخی افراد پس از طی تعداد جلسات نرمال لیزر موهای زائد، مجددا با رشد مو مواجه می شوند. 

در زیر به دلایل بروز این اتفاق خواهیم پرداخت:

 1. انتخاب مرکزی غیر معتبر (عدم داشتن نیروی ماهر) و استفاده از دستگاه های لیزری با کیفیت پایین و قدیمی یکی از دلایل عدم مواجهه با نتیجه مثبت است.
 2. هرگز از روش های اصلاحی که مو را از ریشه جدا می کند در بین جلسات استفاده نکنید، برای اثرگذاری لیزر، مو باید در حالت فعال باشد (تنها 24 ساعت قبل از مراجعه با ژیلت).
 3. بین جلسات درمان نباید به طور مکرر با ژیلت مو را اصلاح نمود، زیرا مو همواره در جهت رشد تحریک می شود.
 4. مصرف داروهای هورمونی همزمان با مراجعه به مراکز لیزر، اثرات لیزر را به طور قطع خنثی می کند.
 5. حذف موی زائد کرکی (موی طلایی، سفید، خاکستری) با هیچ دستگاه لیزری امکان پذیر نمی باشد. گاه دستگاه در جهت افزایش رشد موی کرکی اثر می گذارد.

*برای حذف موی کرکی، می بایست روش هایی نظیر استفاده از کرم های کاهنده رشد مو و یا الکترولیز را در نظر گیرید.

توصیه می شود، برای رسیدن به نتیجه مطلوب، پس از پایان هر جلسه از کرم های ترمیم کننده استفاده نمایید.

کلیک کنید:

بهترین مرکز لیزر الیت پلاس در سعادت اباد تهران

بهترین کلینیک لیزر مو در تهران کجاست؟

تاج بازدید : 154 دوشنبه 28 شهریور 1401 : 15:36 نظرات (0)

بهترین کلینیک های لیزر در تهران در خدمت شما عزیزان قرار دارند.

برای مشاهده مراکز لیزر خوب در تهران کلیک کنید 

در این مقاله نگاهی بر اهمیت لیزر و ویژگی های یک کلینیک خوب می اندازیم.

کلیک کنید :

درمان میحچه با لیزر در تهران

لیزر مو های زائد چیست؟

لیزر مو چیست ؟

لیزر اشعه ای با طول موج مشخص است که هم برای زیبایی و هم برای درمان در نظر گرفته می شود.

البته این اشعه شگفت انگیز، علاوه بر جنبه های پزشکی در کارهای هنری نیز بسیار کاربرد دارد.

امروزه دستگاه های لیزر بی شماری توسط شرکت های بزرگ ساخته و ارائه شده اند.

کاربرد هر یک از آن ها متفاوت است، اما گاه یک دستگاه (برای مثال کندلا الکس) دارای چند قابلیت می باشد.

کلیک کنید :

مراکز الکس کندلا در تهران

کاربردهای پزشکی لیزر چیست؟

کاربرد های پزشکی لیزر مو زائد

از جمله کاربردهای رایج لیزر در حیطه پزشکی عبارتست از:

 • حذف موهای زائد
 • از بین بردن جای زخم، آکنه، بخیه و ...
 • برداشتن خال و زگیل
 • تحریک رشد مو
 • درمان واریس
 • از بین بردن چین و چروک
 • از بین بردن لک و یا سایه تتو یا خالکوبی ها
 • لیزر چشم
 • عصب کشی با لیزر
 • تشخیص و درمان سرطان
 • جراحی های بالینی
 • از بین بردن سنگ کلیه
 • رفع چاقی موضعی
 • از بین بردن سلولیت
 • و ...

*در این مقاله بیشتر به کلینیک های زیبایی و استفاده از لیزر برای درمان های زیبایی و جوانسازی اشاره خواهیم داشت.

مزایای استفاده از لیزر مو های زائد در تهران چیست؟

مزایای لیزر مو زائد در تهران

لیزر جزو به روزترین روش های موجود می باشد.

با این روش با هزینه هایی مقرون به صرفه، بدون ایجاد برش یا خونریزی (اقدامات تهاجمی)، بستری و یا استفاده از بیهوشی می توان به نتایج فوق العاده ای دست یافت.

لیزر برای برخی درمان های زیبایی، نیاز به مراجعه چند جلسه ای دارد.

برای مثال: حذف موی زائد با لیزر در طی 4 تا 8 جلسه امکان پذیر خواهد بود.

کلیک کنید :

بهترین مراکز لیزر مو در شرق تهران

معایب لیزر مو های زائد چیست؟

معایب لیزر مو چیست ؟

استفاده از لیزر نیاز به مهارت خاصی دارد. 

این بدان معناست که برای اثرگذاری بهتر آن و جلوگیری از بروز هرگونه عارضه جانبی بایستی این روش توسط تکنسینی آموزش دیده و یا خود پزشک انجام شود.

از جمله عوارض لیزر عبارتست از:

 • سوختگی، تاول و ...
 • تغییر رنگ پوست
 • آسیب به چشم
 • و ...

*برای جلوگیری از بروز هرگونه عارضه ابتدا بایستی به دنبال یک کلینیک خوب بود.

*هرگز برای لیزر درمانی به مکان هایی مثل آرایشگاه و ... مراجعه نکنید.

بهترین کلینیک لیزر مو در تهران کجاست؟

برای انتخاب بهترین کلینیک لیزر، نکات زیر را به دقت مدنظر قرار دهید:

 • داشتن مجوزهای لازم
 • زیر نظر پزشک
 • انجام اقدامات تخصصی توسط پزشک
 • دارای تکنسینی ماهر و آموزش دیده
 • با سابقه و تجربه کافی
 • دقت و تمرکز کافی
 • رعایت سطح بهداشت
 • استفاده از تجهیزات مناسب
 • ارائه توصیه های لازم پیش و پس از لیزر
 • میزان سطح بالای رضایت مراجعین
 • وقت شناس و مسئولیت پذیر

کلیک کنید :

5 مرکز لیزر شرق تهران

ممنوعیت های استفاده از لیزر چیست؟

لیزر برای افراد زیر در اقدامات زیبایی بدون مشورت با پزشک توصیه نمی شود:

 • بارداری و شیردهی
 • افراد تحت درمان با ماینوکسیدل یا راکوتان
 • افراد مبتلا به کلوئید
 • افراد مبتلا به لوپوس
 • افراد مبتلا به اگزما
 •  استفاده از سولاریوم
 • وجود زخم عفونی و  یا تبخال فعال
 • و ...

البته دیگر عزیزانی که سابقه مصرف داروهایی خاص و یا بیماری هایی خاص را دارند نیز بهتر است برای به حداقل رساندن احتمال بروز عارضه، با پزشک مشورت نمایند.

کلیک کنید :

5 مرکز لیزر در غرب تهران

مراکز لیزر خوب در تهران

تاج بازدید : 194 پنجشنبه 17 شهریور 1401 : 14:14 نظرات (0)

 ویژگی های مهم مراکز لیزر خوب در تهران چیست؟

در مراکز لیزر چه خدماتی ارائه می شود؟

چگونه یک مرکز معتبر برای لیزر انتخاب کنیم؟

مراکز لیزر خوب در تهران

کلیک کنید:

بهترین مراکز لیزر مو زائد در غرب تهران

لیزر تکنولوژی موثر، به روز و مفید در علم پزشکی می باشد.

پزشکان از لیزر برای موارد زیادی استفاده می کنند.

در این مطلب بر آنیم که در رابطه با لیزر اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و ویژگی های مراکز خوب لیزر را بازگو نماییم.

لیزر چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لیزر دستگاهی است که از تمرکز نور برای درمان استفاده می کند.

نور استفاده شده در لیزر از اشعه ماورای بنفش با طول موج پایین تا اشعه مادون قرمز با طول موج بالا تشکیل شده است.

فرآیند ساخت لیزر از سال 1917میلادی به وسیله آلبرت انیشتین مطرح شد.

اولین لیزر در سال 1959 توسط میامان ساخته شد و اولین استفاده از آن برای علم پزشکی در حیطه چشم پزشکی بوده است.

کاربرد لیزر:

 • استفاده از لیزر در دندان پزشکی

موارد استفاده:

 • تشخیص و پیشگیری از پوسیدگی دندان ها
 • عصب کشی
 • جراحی لثه و ...
 • استفاده از لیزر در جوانسازی پوست

موارد استفاده:

 • برداشتن خال های عروقی
 • برطرف کردن چین و چروک های پوستی
 • درمان و کاهش موهای زائد
 • رفع لکه های پوستی
 • استفاده از لیزر در جراحی

موارد استفاده:

 • برش پوست به وسیله لیزر
 • استفاده از لیزر در چشم پزشکی

موارد استفاده:

 • درمان بیماری هایی مانند آب سیاه
 • خونریزی چشم
 • جدا شدگی شبکیه
 • و درمان ضعف بینایی

مراکز لیزر تهران چه خدماتی را ارائه می دهند؟

کاربرد های لیزر

کلینیک های زیبایی و مراکز لیزر، خدمات زیر را به مراجعین خود ارائه می دهند:

 • خدمات مربوط به جوانسازی پوست
 • لیزر موهای زائد
 • پاکسازی تتوها
 • برطرف کردن جای جوش و آکنه
 • برطرف کردن افتادگی پلک
 • رفع تیرگی زیر چشم
 • سفت کردن پوست
 • کاهش حجم چربی های موضعی

کلیک کنید:

درمان میخچه با لیزر در تهران

ویژگی های یک کلینیک لیزر مو در تهران ، شامل چه مواردی است؟

در تمام مناطق تهران مراکز معتبر و غیر معتبر بسیاری برای ارائه خدمات متنوع وجود دارند.

به موارد زیر پیش از انتخاب مراکز لیزر توجه نمایید:

 • در کلینیک ها و مراکز زیبایی، بهتر است تکنسین لیزر موها، یک متخصص پوست و مو و دارای مدرک لازم برای کار با انواع دستگاه لیزر باشد. احتمال دارد فردی که کار لیزر را انجام می دهد مدرک مورد نظر را نداشته باشد زیرا در ایران گرفتن مدرک الزامی نیست. حتما به سابقه تکنسین و مرکز انجام لیزر دقت نمایید.
 • مراکز معتبر مجوز های لازم را از نظام پزشکی و وزارت بهداشت دریافت می کنند.
 • مراکز خوب لیزر، تجهیزات و دستگاه های مورد نظر و به روزی را برای ارائه خدمات دارا هستند.
 • مرکزی را انتخاب نمایید که پیش از برنامه ریزی برای جلسات درمان، پوست شما عزیزان را بررسی کنند و پرونده کاملی از اطلاعات پزشکی شما تهیه نمایند. مراکز معتبر موارد زیر را پیش از درمان چک می کنند:
 • سابقه ابتلا به بیماری ها
 • سابقه استفاده از داروهای درمانی
 • بررسی خال گوشتی
 • تبخال
 • اسکار و جوش
 • سن افراد
 • وضعیت پوست
 • بارداری و ...
 • انجام لیزر در مراکز غیر معتبر می تواند عوارض لیزر را بیشتر و شرایط درمان را سخت تر نماید.

از عوارض احتمالی لیزر عبارتند از:

عوارض احتمالی لیزر

کلیک کنید:

چند مورد از عوارض لیزر موهای زائد

التهاب و قرمزی در پوست محل درمان

 • عفونت پوستی
 • تاول زدن و پوسته پوسته شدن
 • تغییر رنگ پوست
 • درد و احساس سوزش
 • آسیب به چشم و ...

محیط مراکز لیزر

 • خوب
 • آرام
 • مرتب
 • بهداشتی
 • و استریل شده است.

پیش از درمان، از مراجعین کلینیک های زیبایی لیزر مو در تهران در رابطه با رضایت و دلیل عدم نارضایتی آن ها پرس و جو کنید.

مراکز خوب و معتبر بیشترین رضایت را از مشتریان خود خواهند داشت.

لیزر کیست مویی

تاج بازدید : 256 چهارشنبه 10 فروردین 1401 : 17:51 نظرات (0)

لیزر کیست مویی در  توسط پزشکان متخصص و مجرب صورت می پذیرد.

لیزر کیست مویی روشی قطعی و بدون بازگشت برای درمان کیست مویی است.

لیزر کیست مویی

اگر به دنبال انجام لیزر کیست مویی هستید و می خواهید اطلاعاتی را در رابطه با لیزر کیست مویی در بدست آوردید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

لیزر کيست مویی یکی از روش هایی است که از آن می توان برای درمان کیست مویی بهره برد و در واقع یک روش آسان و بدون تهاجم است. 

کيست مویی چیست؟ 

کیست مویی چیست؟

یکی از عفونت های شایعی که به طور معمول ممکن است که در بسیاری از افراد رخ دهد کیست مویی است.

کیست مویی زمانی بروز می کند که مو به درون پوست برگردد .

با گذشت زمان سبب ایجاد عفونت می گردد و موجب ایجاد عوارض مختلفی در بیمار از جمله درد و ترشح چرک می شود.

روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان برای درمان کیست مویی اقدام کرد.

آشنایی با روش های درمانی این بیماری می تواند بهترین روش درمانی را در نهایت انتخاب کرد. 

لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی

یکی از جدیدترین روش هایی که برای درمان لیزر کیست مویی وجود دارد استفاده از لیزر است.

به درمان کیست مویی با استفاده از لیزر در اصطلاحات علمی، پیلونیدال تومی گفته می شود.

استفاده از لیزر برای درمان کيست مویی از روش های بدون عارضه و با اطمینان بسیار بالا است.

از چندین مدت پیش این روش درمانی جایگزین روش های تهاجمی و عمل جراحی شده است.

درمان با استفاده از این روش موفقیت های زیادی را بدست آورده است و رضایت بیماران را نیز به خود جلب کرده است. 

در لیزر درمانی کيست مویی، با بهره گیری از اشعه لیزر به صورت سرپایی کيست مویی درمان می شود .

بر این اساس بافت های آسیب دیده خارج و کيست نیز به صورت کامل تخلیه می شود.

محلی که درمان بر روی آن انجام شده است بدون بریدگی و تخریب در مدت زمان اندکی ترمیم می شود و کيست مویی برای هميشه از میان خواهد رفت. 

 لیزر کیست مو

لیزر کیست مو

کسانی که قصد درمان کیست مویی با استفاده از روش های مختلف را دارند در ابتدا به دنبال این هستند که بهترین روش درمانی را پیدا کنند تا به صورت قطعی امکان درمان وجود داشته باشد.

لیزر درمانی یک روش قطعی به حساب می آید که از شر کيست مویی راحت خواهید شد.

در صورتی که قصد انجام لیزر کیست را دارید می توانید به مطب های معتبر مراجعه کنید. 

لیزر کیست مویی توسط متخصصین مجرب و با دانش صورت می پذیرد .

در مدت زمان کوتاهی و بدون داشتن عوارض کيست مویی شما را درمان خواهند کرد.

همچنین از دستگاه های پیشرفته جهت انجام لیزر مویی استفاده می شود. 

مزیت های انجام لیزر کیست مویی

مزیت های لیزر کیست مویی

از جمله مزايای انجام لیزر کیست مویی  موارد ذیل است :

 •  در لیزر کیست مویی، به دلایل سرپایی بودن مدت زمان کم تری صرف خواهد شد. 
 • هزینه لیزر کیست مویی در قیاس با جراحی بسیار کم تر است. 
 • این اقدام بدون درد و عارضه است و به همین دلیل نیز دوره نقاهت کم تر خواهد بود. 
 • لیزر کیست مویی در قیاس با عمل جراحی نتیجه قطعی تر دارد و احتمال بازگشت عمل جراحی بیشتر است. 
 •  در جراحی شاهد بروز عوارض زیادی هستیم .در مواردی بی اختیاری را به دنبال دارد، در حالی که لیزر درمانی این عوارض را به دنبال نخواهد داشت. 

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هروی کجاست ؟

تاج بازدید : 393 شنبه 30 بهمن 1400 : 18:58 نظرات (0)

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هروی ; کلینیک لیزر سابرینا با پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موهای زائد از جمله لیزر الکس دایود کندلا آماده ارائه کلیه خدمات مزدایی به شما عزیزان میباشد.

قبل از انجام لیزر پوست شما در این مرکز بررسی شده و بهترین دستگاه با توجه به رنگ پوست و نوع پوست برای شما انتخاب میشود تا بهترین نتیجه برای از بین بردن دائم موها رقم بخورد. سابرینا یکی از مراکز معتبر و دارای موجز دربین کلینیک های لیزر موهای زائد در هروی میباشد.

یکی از سوالا رایج درد دستگاه لیزر است

برای انجام لیزر انتظار یک عمل بدون درد را نباید داشته باشید اما با توجه به خنک کننده دستگاه لیزر و استفاده از پماد بی حسی میتوان گفت یک عمل موزدایی کم درد خواهید داشت.

شما میتوانید جهت دیدن عکس های بیشتر و ارتباط با کلینیک لیزر موهای زائد در هروی با کلیک بر روی لینک سایت زیر مستقیما به سایت کلینیک زیبایی و لیزر سابرینا هروی متصل شوید.

اینستاگرام و گالری عکس در لینک زیر

sabrinaclinic.com

و یا جهت ارتباط با این مرکز با شماره

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

و یا در واتس آپ همین شماره ارتباط برقرار کنید

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر موهای زائد

عملکرد دستگاه لیزر موهای زائد بدین گونه است که زمانی که اشعه لیزر بر روی پیاز موز تابانده می شود، موجب از بین رفتن پیاز مو خواهد شد.

در مو، پیگمنت هایی موجود هستند که لیزر را جذب می کند و سبب از بین رفتن پیاز می شود.

انواع مختلفی از دستگاه های لیزر مو وجود دارد که از لحاظ منبع نوری تنوع دارند و می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

لیزر مو

دستگاه های معروف لیزر موهای زائد در تهران

از مهمترین دستگاهی لیزر مو می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

دستگاه لیزر الکساندرایت:

یکی از مشهورترین دستگاه های لیزر موهای زائد است که در تمام دنیا محبوبیت خاصی دارد.

با استفاده از این دستگاه به راحتی می توان طول موج و انرژی دستگاه را برای رفع موهای زائد تنظیم کرد.

از مهمترین ویژگی های این دستگاه سازگاری با انواع مو است. همچنین این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده است.

دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum

از جمله دستگاه های مشهور لیزر مو هستند که بسیار پیشرفته می باشند از نظر فناوری این دو دستگاه انقلابی را در بین دستگاه های لیزر مو به وجود آورده اند.

این دو دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارند. این دستگاه ها از لحاظ فناوری از رقبای خود پیشی گرفته اند و تمامی مزیت های دستگاه مهم و پیشین خود را دارند.

لیزر موهای کرکی چگونه انجام می شود ؟ بخش اول

تاج بازدید : 355 شنبه 15 خرداد 1400 : 22:54 نظرات (0)

تابه حال حتما شنیده اید که لیزر موهای زائد برای موی تیره و ضخیم بر روی پوست روشن بهترین اثر را باقی خواهد گذاشت.

اما موی کرکی، بر روی مناطقی همچون صورت چه خواهد شد؟

با ما همراه باشید!

مرکز لیزر موهای زائد در منطقه هروی

موی کرکی چیست؟

موهای ولوس (Velluse hair) یا کرکی برخلاف موی لانگو و ضخیم، موهایی کوتاه، نازک، رنگ روشن می باشند که گاه به سختی قابل رویت خواهند بود و بیشتر در دوران کودکی بر روی بدن افراد ایجاد می شوند.

نواحی رشد موی کرکی شامل لب ها، پشت گوش، کف دست، کف پا، برخی از نواحی دستگاه تناسلی خارجی، ناف و بافت اسکار می باشد.

تراکم مو - تعداد فولیکول های مو در هر منطقه از پوست - در افراد مختلف متفاوت است.

طول هر رشته موی ولوس معمولاً کمتر از 2 میلی متر می باشد و فولیکول به غده چربی متصل نیست. همچنین موی کرکی معمولاً در مردان بیشتر از بانوان می باشد و در بانوان بر روی صورت بسیار شایع است.

این کرک ها هم عایق حرارتی و هم خنک کننده بدن هستند و به دلیل شباهت این کرک ها به سطح میوه هلو آن را peach fuzz نیز می نامند.

اگرچه موهای کرکی گاهی اوقات فقط در معرض تابش مستقیم آفتاب یا تحت معاینه دقیق دیده می شوند، اما هنوز هم  وجود این کرک ها برای بسیاری از افراد یک وضعیت آزار دهنده می باشد.

آیا لیزر برای موهای کرکی اثر خواهد داشت؟

اگرچه لیزر موهای زائد یک روش عالی برای کاهش موهای "طبیعی" است و در میزان رشد موهای ضخیم، بلند و تیره پوست اثر قابل توجهی دارد، اما ممکن است نتایج مشابهی در مورد موی ولوس و یا کرکی نداشته باشد.

در حقیقت، موارد بسیاری وجود داشته است که افراد گزارش داده اند موهای کرکی که با لیزر موهای زائد تحت درمان قرار گرفته است، بلندتر و ضخیم تر شده اند.

دلیل این امر اینست که، در لیزر موهای زائد هدف آسیب رساندن به فولیکول مو تا حدی است که مو قادر به رشد مجدد نباشد. 

آشنایی بیشتر با چگونگی لیزر موهای زائد بیکینی

آشنایی بیشتر با چگونگی لیزر موهای زائد دست ها


مرکز لیزر موهای زائد سابرینا

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

آدرس: منطقه 4 ،هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

کلیک کنید

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هروی + شماره و آدرس کلینیک سابرینا

مراقبت های قبل از انجام لیزر موهای زائد بخش اول

تاج بازدید : 220 سه شنبه 11 خرداد 1400 : 22:27 نظرات (0)

مراقبت های قبل از انجام لیزر موهای زائد

مراقبت از پوستی که قرار است تحت درمان لیزر موهای زائد قرار گیرد، برای ایمنی و راحتی شما عزیزان و همچنین اطمینان از موثر بودن درمان، تا حد ممکن مهم خواهد بود.

در این مقاله به برخی از موارد مراقبتی مورد نیاز و کلی پرداخته شده است؛

اما لازم به ذکر است! حتماً به توصیه های پزشک خود توجه کنید، زیرا پزشک شما بر اساس سابقه پزشکی و دارویی، نوع پوست و مواردی از این قبیل برایتان تجویز های به خصوصی خواهد داشت.

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد چیست؟

 1. قبل از ورود به جلسه درمان، سابقه مصرف دارویی خود را با پزشک در میان بگذارید.
 2. ناحیه درمان باید حداقل 12 ساعت قبل از درمان تراشیده شود.
 3. در روز درمان لباس های گشاد بپوشید.
 4. شب قبل درمان و روز درمان از الکل یا استعمال سیگار خودداری کنید.
 5. روز قبل درمان و روز درمان، حداقل 1 لیتر آب بنوشید (این مسئله به بدن شما کمک خواهد کرد تا درجه حرارت خود را تنظیم کند).
 6. زودتر به کلینیک بروید تا آرام باشید و استرسی نداشته باشید.
 7. قبل از درمان ورزش نکنید.
 8. از استفاده هرگونه محصول دئودورانت، آرایشی، لوسیون در مناطق درمانی خودداری کنید و نواحی مورد نظر برای درمان را قبل از انجام لیزر خشک و تمیز نگه دارید.
 9. از آفتاب دور بمانید و از محصولات خود برنزه کننده برای چند هفته استفاده نکنید. دو هفته قبل، حداقل زمان برای ماندن در معرض آفتاب است.
 10. اگر اولین بار است که لیزر موهای زائد را تجربه می نمایید، یک تکه مو کوچک باقی بگذارید تا متخصص بتواند آن را معاینه کند.

مطالب مرتبط

لیزر موهای زائد در شریعتی + معرفی کلینیک زیبایی یاس

مرکز خوب لیزر موهای زائد در شمال تهران


کلینیک زیبایی و پوست و مو یاس در خیابان شریعتی

برای مشاوره رایگان زیبایی و یا تعیین وقت با شماره

02126415340

در صورت عدم پاسخگویی و یا در خارج ساعات کاری

09022842636

شریعتی بالاتر از ظفر پایین تر از بیمارستان ایرانمهر ک افسر پ ۱۰ ساختمان پزشکان بزرگمهر طبقه ی پنجم واحد بیست

مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی

مرکز لیزر یاس با دستگاه الکس 2020 دایود امریکایی در محدوده قلهک و شریعتی

با قیمت هایی جالب و تجربه ای 10 ساله اماده ارائه کلیه خدمات موزدایی با لیزر میباشد.

مرکز لیزر موهای زائد قلهک

تعداد جلسات برای از بین رفتن موهای زائد 5 الی 6 که قیمت هر جلسه 400 هزار تومان میباشد.

آدرس و تلفن مرکز لیزر خوب در شریعتی و محدوده قلهک کلیک

لیزر موهای زائد در شریعتی بدون درد و عوارض

 حتما با خانم‌هایی برخورد کرده‌اید که بر اثر به هم‌ریختگی هورمون‌های خود موهای ضخیم و زیادی را در صورت خود دارند و این مورد جلوه خوبی ندارد، این افراد معمولا از راه‌های مختلف برای حذف این موها استفاده کردند و نتیجه‌ای دریافت نکردند ولی تنها راه اساسی لیزر است، لیزر موهای زائد در شریعتی می‌تواند کمک زیادی به این افراد بکند.

لیزر برای آقایان هم بسیار مفید است و امروزه طرفداران زیادی هم دارد، برخی افراد مانند ورزشکاران که نیاز به اصلاح دائمی دارند با لیزر میتو‌انند موهای زائد خود را کاهش دهند و زمانی هم که به این کار اختصاص می‌دادند را ذخیره کنند و دیگر درگیر اصلاح کردن و جوش زدن و خارش‌های بعد از آن نباشند، مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی به آقایان نیز خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

لیزر موهای زائد در تهران

مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی کلیک + توضیحات و عکس.

 

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد

 هزینه لیزر با توجه به تعداد جلسات، دستگاه‌ها و کیفیت کار متفاوت است، مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی با توجه به امکانات، خدمات و دستگاه‌های پیشرفته‌ای که دارد، از قیمت‌های باورنکردنی نیز برخوردار است و قیمت موهای زائد بسیار مناسب است، با مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی پوستی لطیف و شاداب داشته باشید

عوازض لیزر کلیک.

سرطان با لیزر موهای زائد ؟

برخی از افراد از عوارض لیزر ترس دارند، یکی از شایعات عوارض لیزر موهای زائد سرطان زابودن این کار است که این شایعه افراد زیادی را از انجام لیزر منع می‌کند. لیزر فقط سبب  داغ شدن ریشه مو می‌شود و از اشعه‌های آسیب زا و سرطان‌زا خبری نیست.

 نفوذی که لیزر در بدن دارد بسیار کم است نگران نازا شدن خود نباشید این تفکراتی که برخی افراد تزریق می‌کنند پایه و اساس علمی ندارد و صرفا افکار اشتباه افراد است.

 لیزر به ناحیه تناسلی، چشم و رگ‌های شما آسیبی نمی‌زند برخی حوادث جزئی که ممکن است از اشتباهات فرد لیزر‌کننده و یا حساسیت پوست شما  ناشی شود، شامل سوختگی‌های خفیف و لکه‌های کمرنگ است که احتمال این خطاها بسیار کم است.

برخی عوارض هم مثل قرمزی، داغ شدن و ورم کردن از جمله عوارض کاملاً طبیعی است که بعد از کمپرس سرد این موارد از بین می رود، معمولاً بعد از لیزر پماد و کرم‌هایی را پزشک تجویز می‌کند که حتما استفاده کنید و از لطافت پوست خود لذت ببرید.

این کار از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا پوست بدن هر فردی قسمت مهم و ظریف بدنش است که سلامتش برای او مهم است پس از مراکز معتبر که دستگاههای حرفهای و مجهز دارند خدمات دریافت کنید، مرکز لیزر موهای زائد در شریعتی یکی از این مراکز معتبر و مطمئن است

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 294
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 9
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 257
 • آی پی دیروز : 157
 • بازدید امروز : 1,001
 • باردید دیروز : 401
 • گوگل امروز : 28
 • گوگل دیروز : 18
 • بازدید هفته : 3,290
 • بازدید ماه : 15,999
 • بازدید سال : 65,646
 • بازدید کلی : 389,809